אסון בקיבוץ עינת: שני פועלים נקברו במפולת בוץ

מזג האוויר הסוער גובה עוד קורבנות: בקיבוץ עינת נקברו שני פועלים תחת סוללת עפר שקרסה בעקבות הגשמים העזים. השניים עסקו בעבודות תשתית במקום. צוות מד"א ירקון קבע את מותם

מזג האוויר החורפי גורם היום לאסון כבד: שני פועלים שעבדו באתר בנייה בקיבוץ עינת נקברו מקריסת קיר בוץ על ראשם. כוחות גדולים של מגן דוד אדום ירקון וכיבוי אש חילצו תחילה את גופתו של אחד מהם וכשלוש שעות לאחר מכן אותרה גופת השני.

מדובר בשני פועלים מהיישוב דליית אל-כרמל שעבדו בחברת עבודות תשתית. מבירור נסיבות המקרה עולה כי ככל הנראה במהלך ביצוע העבודות, קרסה האדמה על שני הפועלים. צוות של משרד העבודה גבה עדויות בשטח ואסר בינתיים כל עבודות תשתית באזור.

אין סימני חיים

מפקד זק"א-אלעד, אפי שטרן, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע: "הגענו באופן מידי למקום לאחר ששמענו על שני פועלים שתלכדו תחת מפולת בוץ. אנחנו עומלים בשעה זו יחד עם כוחות גדולים של כיבוי אש ומשטרה על מנת לנסות ולחלץ את הפועלים".

"הגענו לאתר הבנייה בקיבוץ עם שתי ניידות טיפול נמרץ", סיפר אילן בנסקי, פראמדיק מד"א, "לאחר שקיבלנו קריאה על שני פועלים שנקברו תחת חפירה של תעלת ביוב והתמוטט עליהם קיר הבוץ".

במד"א הוסיפו "לא היה להם סיכוי, האדמה רווית מים מה שמכפיל את משקלה פי כמה".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק