מדריך ההישרדות ניר גור חזר להכרה

חודש לאחר שנמצא עירום וירוי בראשו ברמת הגולן בתעלומה שהסעירה את המדינה, מגיעות בשורות טובות מבית החולים לוינשטיין. ניר גור חזר להכרתו וממשיך בתהליך השיקום. "אנו מלאי אמונה שבזכות אופיו הלוחמני והחזק הוא ימשיך להתקדם ולהשתקם", סיפרה בת זוגו. אולי עכשיו, לאחר שובו להכרה, יוכל גור לשפוך אור על התעלומה

מדריך ההישרדות ניר גור, שנמצא ירוי בראשו לפני כחודש ברמת הגולן - חזר להכרתו.

מבית החולים לוינשטיין, שם הוא מאושפז, נמסר כי גור התאושש מעט והועבר להמשך שיקום במחלקה לחבלות מוחיות בבית החולים.

"ניר גור חזר להכרה מלאה, הוא ערני ומגיב לסובבים אותו", סיפר מנהל המחלקה, ד"ר ירון סחר. "עם זאת אנו עדיין מצפים לתהליך שיקום ארוך וממושך ומקווים שההתקדמות שחלה בימים האחרונים תימשך. בשלב זה הוא עובר הערכה ונקבעת עבורו תכנית טיפולים לשיקום".

"אנו מבינים שהדרך עוד ארוכה", סיפרה בת זוגו, שיחד עם ילדיה מלווה את תהליך השיקום, "אך מלאי אמונה שבזכות אופיו הלוחמני והחזק והטיפול אותו מקבל ניר בבית החולים לוינשטיין, הוא ימשיך להתקדם ולהשתקם".

עירום עם קליע בראש

"אבא שלי נמצא ירוי במצפה גדות. בלי שום ציוד לידו, ללא רמז", סיפר אחר האירוע בנו של ניר, אלון. "בסריקות המשטרה לא מצאו כלום באזור שיעיד על רמזים".

לדברי אלון, אביו הוא איש שטח מנוסה אשר דאג לעדכן את בני המשפחה בכל פעם שיצא לטייל. "הוא אף פעם לא נעלם ככה בעבר, עובדה שקרה משהו רע", סיפר.

גור אותר בחורשה סמוך לאתר ההנצחה מצפה גדות. הוא נמצא עירום כביום היוולדו, ללא כל סימן מזהה ופונה לבית החולים "זיו" בצפת במצב קשה. בבדיקת סי.טי שנערכה לו התגלה קליע במוחו, מה שהוביל לדימום כבד. מאוחר יותר הועבר גור לבית החולים רמב"ם בחיפה להמשך טיפול ומשם לבית החולים לוינשטיין.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק