נתניה: מתחת ל"דירת המריחואנה" - פעל גן חיות

השוטרים לא האמינו שכך יסתיים האירוע לשמו הגיעו לבניין מגורים בנתניה: בעקבות מידע מודיעיני, עצרו אם ובנה שגידלו שיחי מריחואנה בביתם. אך כשירדו למטה - גילו בקומת הקרקע גן חיות ובו ציפורים וצבים נדירים

אחד הצבים הנדירים שנמצאו בגן החיות (נתנאל אנגל, דוברות שרון)

שוטרי סיור נתניה לא ציפו להפתעה שחיכתה להם, עם הגעתם לבית מגורים בנתניה. השוטרים שנקראו לאחת הדירות בעיר בשל תלונה שקיבלו בתחום הסמים, גילו לפתע שגם חיות מעורבות בסיפור.

במהלך השבוע התקבל מידע מודיעיני במשטרה על דיירים בבניין בן ארבע קומות בלב העיר, המגדלים, לפי המידע, מריחואנה בביתם. "כשהשוטרים הגיעו לבניין, הם עלו לקומה המדוברת ומצאו באדניות שבה שיחים של מריחואנה בגובה חצי מטר", אמר היום דובר מרחב השרון, זיוון פריידין.

ההפתעה במורד המדרגות

אם ובנה, הדיירים בדירה, עוכבו מייד לחקירה, אך כאן רק התחיל הסיפור. עם ירידתם למטה, חשפו לפתע השוטרים גן חיות קטן שהתנהל לו בקומת הקרקע של הבניין, ובו, בין השאר, ציפורים נדירות שאסור על פי חוק לגדל, וצבים בסכנת הכחדה.

"כל כך הרבה דיירים בבניין - ואף אחד לא דיווח על כך", אמר היום פריידין. בשלב זה עדיין לא ברור מי ניהל את גן החיות הקטן הזה, אך המשטרה החרימה באופן מיידי את הכלובים במקום. פקחים של רשות שמורות הטבע הוזעקו למקום וסייעו בפינוי. "כל החיות הועברו לבית החולים לחיות בר של רשות הטבע והגנים", אמרו היום במשטרה, שם פתחו בחקירת האירוע.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק