תתכוננו לצחוק: שיחות הטלפון המפתיעות של השבוע של שי ודרור

איך אתם הייתם מגיבים אם פתאום היו מתקשרים ומודיעים לכם שאתם בשידור? השדרנים שי ודרור עורכים בכל בוקר בתוכניתם שיחת טלפון מפתיעה עם אישיות מפורסמת ואקטואלית. השבוע הם העלו במפתיע לשידור את הזמר והשדרן דודו אלהרר שלא התבייש לקלל אותם בשידור, ופרופסור שבדיוק היה בשירותים, ומה היו התגובות? האזינו בעצמכם

יש אנשים שמתחילים את היום שלהם עם קפה ועיתון ויש כאלה שמתקשרים לפוליטיקאים, אנשי ציבור ואחרים שעושים את הכותרות הרציניות, גורמים להן להישמע קצת פחות כבדות, ולנו - לצחוק קצת על הבוקר.

שי גולדשטיין ודרור רפאל מרדיו ללא הפסקה 103FM פותחים את הבוקר עם "שיחת טלפון מפתיעה" -ומצליחים לייצר לא מעט כותרות בעצמם. אנחנו מביאים לכם כאן את רגעי השיא של שיחות השבוע שיעלו לכם חיוך על הפנים.

בתחילת השבוע התקשרו שי ודרור לפרופסור חנוך גוטפרוינד, שצפוי להתחיל להעביר הרצאות ברכבת בזמן נסיעה. במהרה גילו השניים שהם תפסו את הפרופסור בזמן לא כל כך נוח, בדיוק בזמן שהיה בשירותים.

לאחר שהסעיר את המדינה עם התבטאויותיו השנויות במחלוקת בנוגע לאריק שרון וראש הממשלה המנוח יצחק רבין, החליטו שי ודרור להפתיע גם את דודו אלהרר. בשיחה שהפכה כולה לפרץ צחוק אמר אלהרר לשניים "אידיוטים מטופשים, עשיתם לי את היום".

הקטעים באדיבות התוכנית "שי ודרור", 103FM רדיו ללא הפסקה

שיחת טלפון מפתיעה לדני דנון, גלי צה"ל ומעבדה בגרמניה

שיחת טלפון מפתיעה למאיר שטרית, אורנה דץ ופול אנקה