צפו בבכורה המוצלחת של כספי ב-NBA

עומרי כספי ערך הלילה את הופעת הבכורה שלו בליגת הכדורסל הטובה בעולם, ואין ספק שהייתה זו בכורה מרשימה: 19 דקות על הפרקט, 15 נקודות באחוזים נהדרים ומשחק הגנה מצוין. "אני צריך להמשיך לעבוד קשה" סיכם כספי את ערב הבכורה המרגש

61 שנים חיכתה מדינת ישראל לכדורסלן כחול-לבן שיכדרר על הפרקט בליגה הטובה בעולם, היו כאלה שנבחרו בדראפט ואפילו כאלה שחתמו על חוזה שלא מומש עקב שביתה - אבל הלילה, עומרי כספי שם את ישראל סופית על מפת הכדורסל העולמי.

בערב השני של עונת ה-NBA בארה"ב, התארחה קבוצת סקרמנטו קינגס יחד עם כספי אצל אוקלהומה סיטי וכוכבה קווין דוראנט. כספי לא פתח בחמישייה אך עלה לשחק בסוף הרבע הראשון. הבדלי הרמות בין הקבוצות הורגשו מהרגע הראשון, כאשר סקרמנטו החלשה לא הצליחה להתקרב ליריבתה. 89-102 הייתה תוצאת הסיום.

"היה נחמד לשבור את הקרח ולקלוע"

17:46 דקות בתוך המשחק הגיע הרגע הגדול ביותר של כדורסלן ישראלי עד כה, כאשר כספי עלה לזריקה מחצי מרחק וקלע את שתי הנקודות הראשונות שלו בליגה העונה - ובכלל בליגה הטובה בעולם, לאחר מכן באו עוד 13 נקודות באחוזים מצויינים ומשחק מלא ביטחון משני צידי המגרש.

לאחר המשחק אמר כספי לאתר ערוץ הספורט "זה משחק ראשון ומאוד התרגשתי, היה נחמד לשבור את הקרח ולקלוע". עוד אמר הפורוורד הישראלי: "אני אמשיך לעבוד קשה ולהוכיח את עצמי, בסך הכל אני משחק עם ומול השחקנים הכי טובים בעולם, אני צריך להתאמץ כדי לשמור על רמת משחק גבוהה".