הרוגה ו-17 פצועים בתאונת דרכים קטלנית בנגב

אישה נהרגה ו-17 בני אדם נוספים נפצעו בתאונת שרשרת בין אוטובוס ושלושה כלי רכב סמוך לצומת טללים שבנגב. מסיבה לא ברורה התנגש האוטובוס שבא מכיוון אילת ברכב אחד שבא מולו ושני רכבים נוספים התנגשו מאחור. הפצועים פונו לבית החולים סורוקה

אישה, בת 25, נהרגה ו-17 בני אדם נוספים נפצעו הערב בתאונת שרשרת בין אוטובוס ושלושה כלי רכב סמוך לצומת טללים שבנגב. מסיבה לא ברורה התנגש האוטובוס שבא מכיוון אילת, ברכב אחד שבא מולו ושני רכבים נוספים התנגשו מאחור. 17 הפצועים פונו על ידי מד"א ומסוק של חיל האוויר לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי אוטובוס "אגד" שנסע מבאר שבע לאילת התנגש בשני רכבים פרטיים על כביש 40. למקום הוזעקו צוותי מד"א, כוחות חילוץ, צוותי כיבוי אש ומסוקים של חיל האוויר  ומצאו את אחד הרכבים לאחר שהדרדר לתהום, ובו לכודים.

בפעולות החילוץ השתתפו גם צוותי 669 של צה"ל. כביש 40 מצומת טללים לכיוון משאבי שדה נסגר לתנועת כלי רכב ובמקום היו עומסי תנועה כבדים.

כשעתיים קודם לכן, בכביש להבים-שוקת שבנגב, נפצעו קל בתאונת דרכים אחרת שבעה בני אדם. כל הפצועים פונו לבית החולים סורוקה על ידי צוותים של מד"א.