מי ראה את רפאל בן ה-80?

לפני כשבועיים יצא רפאל יפה מבית האבות בו הוא מתגורר באור יהודה - ומאז נעלמו עקבותיו. בני משפחתו המודאגים מספרים כי יפה החל לגלות לאחרונה סימנים של מחלת האלצהיימר. "אנחנו אובדי עצות ודואגים מאוד", הם אומרים. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למשטרה

מי ראה את רפאל? (חדשות 2)

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר רפאל יפה, בן ה-80 מאור יהודה. כבר יותר משבועיים שבני משפחתו של יפה דואגים. רפאל נראה לאחרונה ב-14 באוקטובר, לאחר שיצא מבית האבות באור יהודה שם הוא מתגורר, לא רחוק מצומת מסובים.

בני משפחתו מספרים כי לאחרונה הוא החל לפתח סממנים התחלתיים של מחלת האלצהיימר הגורמת לשכחה, וכי הדבר אולי גרם לכך שאיבד את דרכו כאשר יצא מבית האבות.

"לא קל לנו המצב הזה ואנחנו די אובדי עצות", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט קרן יפה, אחייניתו של רפאל. "עזרו לנו בחיפושים גם מתנדבים שעיריית יהוד ארגנה - אבל זה כאילו שבלעה אותו האדמה".

 האחיינית מוסיפה: "לפעמים הוא מבולבל. הוא פשוט יצא מבית האבות בשעה עשר בבוקר, ראו אותו במצלמה של בית האבות. חשבנו שהוא עלה לקו אוטובוס מסוים, אבל המשטרה פנתה לכל הנהגים באותו קו ואף אחד מנהגים לא זוכר אותו".

אם ראיתם את רפאל חייגו 100

תיאורו של יפה: גובהו 1.70 מ', מבנה גופו רזה, גוון עורו בהיר וצבע שערו שחור אפור. יפה נראה לאחרונה באזור בית האבות בו הוא מתגורר כאשר הוא לבוש חולצת תכלת ומכנסיים כהים. הוא נעל נעליים שחורות. יפה דובר עברית וטורקית.

 במשטרה מבקשים כי כל היודע דבר העשוי לסייע באיתורו, מתבקש לפנות למשטרת מסובים בטלפון : 03-5384444, 03-5384422 או במוקד 100.