תאונת דרכים חזיתית - עם סוס

נהג שנסע הבוקר בשלווה בכביש שומם בדרום הארץ לא האמין למראה עיניו - כשסוס דוהר הגיח מולו. בהיעדר כל יכולת להימלט הצידה, קפץ הסוס על הרכב והתנגש בו חזיתית בעוצמה רבה. רק בנס יצא הנהג עם חבלות קלות, אך הסוס נהרג במקום. זהירות, התמונות קשות לצפייה

בשעות הבוקר המוקדמות היום נסע נהג רכב פרטי בכביש היוצא ממושב תדהר שבנגב לכיוון באר שבע. פתאום ומשום מקום הופיע סוס דוהר מול הרכב הנוסע והתנגש בו בחוזקה. באורח נס הנהג נפצע האורח קל בלבד, אך לסוס המסכן לא היה את אותו המזל.

"הגעתי למקום וראיתי רכב מסוג רנו, שסוס נכנס לתוכו דרך השמשה הקדמית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט נהג האמבולנס שהגיע למקום וחובש בכיר בצוות מד"א-אופקים, ישראל אוזן. "הנהג הצליח לצאת לבדו מהרכב ללא חבלות כמעט".

"הסוס פשוט החליט לקפוץ על הרכב"

איש מד"א סיפר כי לדברי הנהג, הוא נסע בנתיב השמאלי של הכביש, הבחין בהפתעה בסוס ולא ידע לאן לברוח. על פי עדות הנהג, הסוס "פשוט החליט לקפוץ על הרכב".

הנהג ההמום פונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע, כדי לוודא שלא נפגע, וניידת משטרה שהייתה באזור במקרה העניקה לו עזרה רפואית ראשונית. הסוס חסר המזל מת במקום, ולפי אנשי מד"א - המזל הגדול הוא שאף אחד לא ישב ליד הנהג: קשה להאמין שהוא היה שורד את עוצמת ההתנגשות.

כך זה נראה שסוס דוהר על מכוניתך