נהג משאית איבד שליטה - ונהרג

התאונה התרחשה בכביש 431 באזור צומת בית עובד. מחקירת המשטרה עולה כי הנהג איבד שליטה על המשאית, מסיבה לא ברורה, התנגש במעקה - והתהפך. "לא היה לו סיכוי לצאת מזה בחיים", אמר מתנדב זק"א במקום. אתמול נהרגה ילדה בת 6 בנגב, לאחר שפגע בה אוטובוס

נלכד במשאית שהתהפכה (חדשות 2)

נהג משאית נהרג הבוקר לאחר שהמשאית בה נהג התהפכה באזור צומת בית עובד, בכביש 431, בין ראשון לציון לירושלים. כוחות הצלה שהגיעו למקום מצאו את הנהג, תושב המרכז, בן 35, לכוד במשאית. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו.

"לא היה לנהג סיכוי לצאת מזה בחיים", סיפר לחדשות 2 באיטנרנט מתנדב זק"א, מוטי שוב שהשגיע למקום התאונה. "המשאית התנגשה במעקה והתהפכה אל מחוץ לכביש. כשהגענו למקום המשאית הייתה הפוכה ומעוכה על הצד של הנהג".

כוחות משטרה הגיעו למקום והחלו בחקירת נסיבות התאונה. מחקירת המשטרה עולה כי נהג המשאית שהוביל מכולות נסע מכיוון צומת בית עובד לכיוון עין הקורא ופנה ימינה. ככל הנראה, פנה הנהג במהירות שלא תואמת את תנאי הדרך, התהפך ונהרג במקום.

תאונה קטלנית שנייה ביממה האחרונה

רק אתמול ילדה כבת 6 מרהט נדרסה למוות על ידי אוטובוס סמוך לביתה. צוות מד"א ניסה לבצע בה החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותה עוד לפני שהגיעה לבית החולים. משפחתה זועמת: דרשנו למנוע כניסת אוטובוסים לשכונה.

סמוך לשעה 19:00 הוזעקו כוחות טיפול נמרץ לעיר הבדואית בנגב, בעקבות דיווח על תאונת דרכים קשה. הפרמדיקים שהגיעו לזירה מצאו את הילדה, רחמה טלאל א-טורי, שוכבת ללא הכרה וניסו לבצע בה פעולות החייאה. במהלך הנסיעה לבית החולים סורוקה בבאר שבע, מתה הילדה מפצעיה. 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק