רהט: אוטובוס דרס למוות ילדה בת 6

זעם ביישוב הבדואי רהט בעקבות מותה של ילדה בת 6 כתוצאה מפגיעת אוטובוס סמוך לביתה. הילדה נפצעה באורח אנוש ומתה מפצעיה בדרך לבית החולים. "דרשנו בעבר למנוע מאוטובוסים להיכנס לשכונה שלנו", טען אחד מבני משפחתה של הילדה. בחברת האוטובוסים ממתינים לתוצאות חקירת המשטרה

זירת התאונה ברהט, הלילה (panet)

טרגדיה בנגב: ילדה כבת 6 מרהט נדרסה למוות על ידי אוטובוס סמוך לביתה. צוות מד"א ניסה לבצע בה החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותה עוד לפני שהגיעה לבית החולים. משפחתה זועמת: דרשנו למנוע כניסת אוטובוסים לשכונה.

סמוך לשעה 19:00 הוזעקו כוחות טיפול נמרץ לעיר הבדואית בנגב, בעקבות דיווח על תאונת דרכים קשה. הפרמדיקים שהגיעו לזירה מצאו את הילדה, רחמה טלאל א-טורי, שוכבת ללא הכרה וניסו לבצע בה פעולות החייאה. במהלך הנסיעה לבית החולים סורוקה בבאר שבע, מתה הילדה מפצעיה.

קרובי משפחתה של הילדה התקשו לעכל את הבשורה המרה וזעמו על מועצת רהט. "דרשנו בעבר למנוע מאוטובוסים להיכנס לשכונה שלנו", אמר אחד מהם וציין כי הוא "כלל לא מופתע מהתאונה".

הכתובת הייתה על הקיר

לדבריו, פורסמו כבר אין ספור הנחיות בדבר האיסור על האוטובוסים להיכנס לשכונה, אך הם ממשיכים לנהוג באזור. מיד לאחר היוודע האסון הגיע לזירת התאונה מחזיק תיק הרווחה במועצה והציע סיוע לבני המשפחה האבלים.

בחברת האוטובוסים "גלים" הביעו צער על מותה של רחמה ואמרו כי הם ממתינים לתוצאות חקירת המשטרה. "מדובר באוטובוס חדש שלא נמצאה בו שום תקלה טכנית", ציין מנכ"ל החברה, אחמד אל-אסד. "הנהג הפוגע נמנה עם הטובים שבנהגי החברה".