הצעירה שנפלה לבור מדברת - ולא זוכרת

חוקרי המשטרה קיוו מאוד שטטיאנה טקצ'נקו תוכל לשפוך אור על האירוע הטרגי שבו נפלה אמש לבור עמוק ליד כביש החוף. ידידה נהרג, היא נפצעה קשה. היום היא שבה להכרה ומנסה לשחזר - אבל היא לא זוכרת כמעט דבר ממה שהוביל לטרגדיה

יממה וחצי חלפה מאז נמצאה טטיאנה טקצ'נקו פצועה וחבולה, כשלצידה ידידה ליאונד קורלנד, שנהרג במקום. הכרתה של טקצ'נקו עדיין מעורפלת מעט, והיא לא מצליחה לשחזר את אותם רגעים קריטיים שמנסה המשטרה לגלות, בניסיון להתקדם בחקירה. "אני לא יודעת מה קרה, מה עשיתי, שכחתי הכל", היא אומרת היום ממיטת בית החולים.

טקצ'נקו לא מצליחה להיזכר מי או מה גרם לה ליפול לתחתית הבאר. "לא יודעת אם נפלתי או הופלתי", היא אומרת. "אני רק זוכרת את עצמי מסתכלת על השמש בבוקר, וזהו".

על הרגעים שאחרי הטרגדיה היא מספרת: "ניסיתי לדבר איתו, אמרתי לו 'ליאוניד'". דבר אחד טטיאנה מצליחה לזכור: "הלכנו שם...היה ערב...אכלנו קצת, שמענו מוסיקה", היא מספרת בקושי.

בני משפחתו וגרושתו של ליאוניד בקריית טבעון מתקשים היום להבין את סיפור נפילתו ומותו של הזמר הידוע והאהוב. "שמעתי על הסיפור שקשה להאמין, כי הוא לא בן אדם שאפשר להגיד עליו שהוא היה", אומרת היום ברינה, גרושתו של קורלנד. "הוא תמיד נמצא ותמיד היה. זמר מאוד מפורסם, מוזיקאי מפורסם שמאז שעלה לארץ כולם הכירו ותמיד יזכרו אותו לטובה".

מתנדבים של משטרת התנועה גילו את הזוג בתוך הבור

את בני הזוג גילו שני מתנדבים של משטרת התנועה הארצית, שחלפו במקום סמוך לשעה 07:00. "ראיתי את המבנה הנטוש", סיפר לחדשות 2 המתנדב משה תשבי, "הרכב היה מונע בחוץ בלי אנשים בתוכו, וזה היה מוזר מאד. נכנסתי לתוך המבנה וראיתי את הבור, אבל לא ראיתי בהתחלה את האנשים בגלל האפלה שהייתה בפנים".

כשהגיעו כוחות ההצלה למקום, השתלשל צוות של מגן דוד אדום לבור בעזרת חבלים בסיוע כוחות כיבוי אש, ומצא את הזוג מוטל בתחתית הבור כשמצבו של הגבר אנוש. הצוות החל להעניק טיפול ראשוני לזוג בתוך הבור ולאחר מכן חילץ את האישה, בת גילו של המטייל, והעביר אותה לבית החולים הלל יפה בחדרה. מותו של הגבר נקבע במקום.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זוג נפל לבאר באזור השרון; הגבר נמצא ללא רוח חיים

המתנדב שמצא את הזוג: "פתאום ראיתי אישה בתחתית הבור"