זוג נפל לבאר ליד נתניה; הגבר מת

שוטר שסייר סמוך למחלף נתניה הבחין ברכב חונה ליד מבנה נטוש שעורר את חשדו. הוא החל לסרוק את המקום וגילה זוג מטיילים בשנות ה-30 לחייהם שנפלו לתוך באר בעומק של 20 מטרים. בתום פעולת חילוץ מורכבת פונתה האישה לביה"ח בחדרה כשהיא במצב בינוני וסובלת משברים בכל חלקי גופה. מותו של הגבר נקבע במקום

חילוץ מבור, ארכיון (חדשות 2)

מטייל בן 35 מת הבוקר לאחר שנפל לבאר בעומק 20 מטרים באזור השרון. כוחות הצלה שהגיעו למקום, הצליחו לחלץ את האישה שטיילה עמו, כשהיא בהכרה ומצבה מוגדר בינוני.

צוות של מגן דוד אדום השתלשל לבור בעזרת חבלים בסיוע כוחות כיבוי, ומצא את הזוג מוטל בתחתית הבור כשמצבו של הגבר אנוש. הצוות החל להעניק טיפול ראשוני לזוג בתוך הבור ולאחר מכן חילץ את האישה, בת גילו של המטייל, והעביר אותה לבית החולים הלל יפה בחדרה.

הזוג טייל סמוך לכביש החוף, באזור מחלף נתניה צפון. שוטר סיור שעבר במקום הבחין במכונית של הזוג שחנתה סמוך למבנה הנטוש. כיוון שלא מדובר באזור מטוייל, הדבר עורר את חשדו והוא החל לסרוק את המבנה. כעבור זמן קצר מצא השוטר את בני הזוג והזעיק את כוחות ההצלה.

הבאר הייתה מלאה בזבל ובחוטי ברזל

צוותים של מגן דוד אדום וכבאות הגיעו למקום והחלו בפעולות החילוץ המורכבות. "מדובר בבאר בעומק של 20 מטרים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר משטרת השרון. 

"קיבלנו קריאה במגן דוד אדום בשעה 7:34 ויצאנו למקום עם כוחות כבאות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפי שבע, פרמדיק של מגן דוד אדום. "החילוץ היה מורכב מאוד כיוון שמדובר במבנה עמוק מלא בזבל ובחוטי ברזל חשופים שהקשו על הפינוי".

"מצאנו את הזוג שרוע בתחתית הבור, כשהם סובלים מפגיעות מרובות באיברים כתוצאה מהנפילה והחלנו בטיפול ראשוני בתוך הבור", תיאר הפרמדיק. מדובר בבאר ישנה מאוד ברדיוס של כ-5 מטרים שנמצאת בתוך מבנה נטוש ליד הכביש". 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק