בני ברק: האישה נסעה אחורה - ופגעה בבעלה

בוקר של תאונות: תושבת בני ברק נכנסה הבוקר לרכבה, נסעה אחורה ופגעה בבעלה הקשיש. הוא נפצע אנוש ופונה לבית החולים איכילוב להמשך קבלת טיפול. פעוט בן 4 נפצע קשה מפגיעת רכב בלוד, ובנס ציונה נהרג אופנוען בשנות ה-40 לחייו מפגיעת רכב

שוב תאונת אופנוע. ארכיון (חדשות 2)

סוף השבוע רק התחיל, וכבר אנחנו מתבשרים על תאונות קשות בכבישים: קשיש תושב בני ברק נפצע הבוקר באורח אנוש, לאחר שבת זוגו נסעה אחורה ברכבם של השניים ופגעה בו. הוא פונה לבית החולים תל השומר, כשהוא נאבק על חייו. באותה השעה בלוד, נפצע פעוט בן ארבע באורח קשה, מפגיעת רכב חולף.

את הבוקר הקשה פתחה תאונת דרכים קשה לא פחות בנס ציונה, שם נהרג רוכב אופנוע בשנות ה-40 לחייו מפגיעת רכב פרטי בפינת הרחובות מרגולין ורמב"ם בנס ציונה. שלושה בני אדם נוספים נפצעו באורח קל בתאונה.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 10:00 בבוקר. רכב פרטי פגע מסיבה שאינה ברורה ברוכב אופנוע. "הוא נפצע תחילה באורח אנוש, אך נפטר לאחר מכן מפצעיו", אמרו היום במשטרה. "שלושת הפצועים האחרים, שנפצעו קל, פונו על ידי מד"א לקבלת טיפול בבית החולים קפלן ברחובות".

שחקנית ה"קאמרי" שנפצעה קשה שבה להכרה 

במקביל שבה הבוקר להכרתה שחקנית תיאטרון "הקאמרי", הלנה ירלובה, שנפצעה שלשום קשה בתאונת הדרכים הקטלנית בצומת רמת ישי. היא נותקה ממכשירי ההנשמה ומצבה מוגדר כעת בינוני.

"הלנה אישה חזקה, היא תצא מזה ותחזור לשחק בקרוב", אמר היום בעלה לשעבר של השחקנית, בשיחה עם חדשות 2. ירלובה עדיין מאושפזת במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם בחיפה. בבית החולים אומרים שעם הגעתה לבית החולים היא עברה ניתוח.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק