שחקנית ה"קאמרי" שנפצעה קשה שבה להכרה

הלנה ירלובה, שנפצעה קשה בתאונת הדרכים הקטלנית ברמת ישי, שבה הבוקר להכרתה ונותקה ממכונות ההנשמה. בבית החולים רמב"ם בחיפה אומרים כי עברה ניתוח מיד עם הגעתה לבית החולים. מצבה מוגדר כעת בינוני. בעלה לשעבר: "היא חזקה ותצא מזה"

יש סיבה לאופטימיות: שחקנית תיאטרון "הקאמרי", הלנה ירלובה, שנפצעה שלשום קשה בתאונת הדרכים הקטלנית בצומת רמת ישי, שבה הבוקר להכרתה. היא נותקה ממכשירי ההנשמה ומצבה מוגדר כעת בינוני.

"הלנה אישה חזקה, היא תצא מזה ותחזור לשחק בקרוב", אמר היום בעלה לשעבר של השחקנית, בשיחה עם חדשות 2. ירלובה עדיין מאושפזת במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם בחיפה. בבית החולים אומרים שעם הגעתה לבית החולים היא עברה ניתוח.

"שמח שאני חי"

ביום שאחרי התאונה הקשה, ניסו אמש לשחזר שחקני ה"קאמרי" רמי ברוך ואלי גורנשטיין, את רגעי האימה שאחרי התאונה. "זאת הייתה דרמה גדולה מאוד, פיגוע רב נפגעים", אמר ברוך בראיון לעודד בן עמי. "זו חוויה קשה מאוד, לוקח זמן להתעשת".

ברוך סיפר על השניות שאחרי התאונה. "לראות את החברים שלך, עימם אתה על הבמה כמה דקות לפני כן, ואחר כך לראות אותם שרועים על הכביש - זה מראה שאני לא אשכח", הוא אמר. "זו חוויה קשה מאוד. זה משהו שמצריך אותך להיות יעיל, לתפקד נכון ולא להיגרר לרגשות שאוחזים בכך".

בתאונת הדרכים הקשה שאירעה שלשום בלילה, בה היה מעורב רכבם של שחקי תיאטרון הקמארי נהרגו שני בני אדם, ושני שחקנים נפצעו קשה. השחקן אלי גורנשטיין, שנפצע גם הוא בתאונה, סיפר אף הוא על רגעי הפחד. "אני שמח שאני חי", אמר. "הדבר היחידי שאני זוכר, מה שהעיר אותי, זאת מכה חזקה מאוד באוטו".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק