רמי ברוך: זה היה פיגוע רב נפגעים

כמעט יממה לאחר התאונה הקשה ברמת ישי, משחזרים היום שחקני תיאטרון הקאמרי את רגעי האימה. "אני מודה על כך שאני בחיים", אומר השחקן אלי גורנשטיין. "זו חוויה קשה מאוד, לוקח זמן להתעשת", משחזר רמי ברוך

"זאת הייתה דרמה גדולה מאוד, פיגוע רב נפגעים", כך מתאר היום רמי ברוך, שחקן תיאטרון הקאמרי, את זירת תאונת הדרכים הקשה שאירעה אמש ברמת ישי. "זו חוויה קשה מאוד, לוקח זמן להתעשת".

ברוך מספר על השניות שאחרי התאונה. "לראות את החברים שלך, עימם אתה על הבמה כמה דקות לפני כן, ואחר כך לראות אותם שרועים על הכביש - זה מראה שאני לא אשכח", הוא אומר. "זו חוויה קשה מאוד. זה משהו שמצריך אותך להיות יעיל, לתפקד נכון ולא להיגרר לרגשות שאוחזים בכך".

בתאונת הדרכים הקשה שאירעה אתמול בלילה, בה היה מעורב רכבם של שחקי תיאטרון הקמארי נהרגו שני בני אדם, ושני שחקנים נפצעו קשה. השחקן אלי גורנשטיין, שנפצע גם הוא בתאונה, סיפר הערב לחדשות 2 על רגעי הפחד. "אני שמח שאני חי", אמר גורנשטיין.

"אני לא מאמין שאני חי"

לאחר שיצא אמש עם חבריו מהצגה בטבריה, נכנסו כל השחקנים לרכב. גורנשטיין מספר כי נחגר ונרדם. הוא התעורר מההתנגשות בכללי רכב אחר. "הדבר היחידי שאני זוכר, מה שהעיר אותי, זאת מכה חזקה מאוד באוטו", אמר. "הנהג צעק 'הנהג השני נרדם'. הוא היה בהלם ופצוע, והאוטו החל להסתובב סביב ציר". 

לדברי גורנשטיין, הרכב הסתחרר זמן רב עד שנעצר. "לאט לאט רצו אנשים לכיוון האוטו וניסו לפתוח את החלונות. יצאתי החוצה והרגשתי בסרט. כמו בתאונות שרואים בסרטים. באותו הרגע אמרתי 'אני לא מאמין שאני בכלל חי אחרי שראיתי איך נראה האוטו'", אמר גורנשטיין והוסיף כי מה שהציל אותו זו העובדה שהיה חגור בחגורת בטיחות.

"ממליץ לנהגים לישון בצהריים"

לגורנשטיין היה מסר חשוב להעביר לנהגים. "אני מציע לאנשים שנוסעים בלילה לישון בצהריים, לא לנסוע עייפים", אמר. 

אך כמו שאומרים בתיאטרון, ההצגה חייבת להימשך. גורנשטיין מתכוון לעלות עוד הערב לבמה עם הצגת היחיד שלו, ותאריך חדש כבר נקבע להצגה ששחקניה היו מעורבים בתאונה.

"באותו הרגע אמרתי 'אני לא מאמין שאני בכלל חי, אחרי שראיתי איך נראה האוטו'", אומר גורנשטיין ומוסיף כי מה שהציל אותו זה העובדה שהיה חגור בחגורת בטיחות.