שני הרוגים ו-12 פצועים בתאונת דרכים חזיתית בעמקים

בהתנגשות חזיתית סמוך לצומת רמת ישי נהרגו שני תושבי הצפון בשנות ה-40 לחייהם. 12 בני אדם נוספים נפצעו, בהם שניים קשה, שפונו לבית החולים רמב"ם בחיפה. במשטרה חושדים כי הרכב הפרטי סטה מנתיבו והתנגש בשני כלי רכב שנסעו מולו. ברכב המסחרי שנפגע ישבו שחקני תיאטרון הקאמרי שחזרו מהצגה, אחת השחקניות פצועה קשה

שני בני אדם נהרגו ו-12 נוספים נפצעו הלילה בתאונת דרכים חזיתית בעמקים. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי רכב פרטי סטה מנתיבו והתנגש ברכב הסעות, בו נסעו עובדי תיאטרון הקאמרי, וכן במכונית נוספת. ההרוגים הם יורם ויצמן בן 43 ומחמוד חסן בן 45, שניהם תושבי קרית שמונה.

סמוך לחצות הוזעקו כוחות משטרה, מד"א, כב"א וזק"א לכביש 77 בעקבות דיווח על תאונת דרכים קשה בין צומת רמת ישי וצומת זרזיר. "פעם נוספת גבו הכבישים מחיר כבד מאוד", ציין קמב"צ זק"א בצפון, חזקי פרקש. "בזירה היו שני הרוגים לכודים ועוד מספר פצועים ברמות שונות. המראות קשים ביותר". 

הפצועים פונו לקבלת טיפול בבתי החולים רמב"ם בחיפה והעמק בעפולה. מצבם של שניים מהם, גבר בן 34 ואישה בת 45, מוגדר קשה. אדם נוסף נפצע בינוני ותשעת האחרים נפגעו באורח קל.

מנכ"ל הקאמרי נועם סמל סיפר הבוקר: "בתאונה נפגעו שמונה שחקנים ואנשי צוות של התיאטרון. הלנה ירלובה, השחקנית הראשית בהצגה "היה או לא היה", פונתה לבית החולים רמב"ם ומצבה קשה אך יציב לאחר שנותחה". מבית החולים נמסר הבוקר לחדשות 2 כי מצבה של ירלובה עדיין קשה, אך לא נשקפת סכנה לחייה.

סמל הוסיף וסיפר כי גם נהג ההסעה נפצע קשה ו-6 פצועים נוספים עדיין מאושפזים, בהם גם השחקן אלי גורנשטיין. "מה שעצוב במיוחד, שנוסעי הרכב השני שהסיע את שאר השחקנים ואנשי הצוות, ראו את חבריהם שרועים ופצועים על הכביש", לדברי מנכ"ל התיאטרון.

נדרסה למוות מול אחיה

בתחילת השבוע נהרגה בירושלים שולה סברדלוב בת הארבע, לאחר שנדרסה למוות על ידי רכב ההסעות ממנו ירדה לעיני אחיה בן השמונה.

הנהג הפוגע תחילה נמלט מהזירה, כשהוא משאיר את הילדה לדמם. לאחר דקות הוא נתפס וסיפר כי לא הבחין שדרס את הילדה. בחקירתו התברר כי יש לו 31 הרשעות קודמות בגין עבירות תנועה.