אושר גדול: עמית קדוש בדרך להבריא

עמית בת ה-7, חולת סרטן הדם, שוחררה מבית החולים בצפון קרוליינה לאחר שהשתלת מח העצם עברה בהצלחה. "להשתחרר!!!", צעקה הילדה כששאלו אותה ההורים מה הכי הייתה רוצה בעולם. צפו בתמונות המרגשות עד דמעות של ילדה עם תקווה

תמונות מרגשות: הילדה עמית קדוש שחלתה בסרטן הדם וריגשה את כל המדינה כשחיפשה אחר תורם, שוחררה היום מבית החולים בצפון קרוליינה שבארצות הברית, לאחר התאוששות מהשתלה מוצלחת של מח עצם.

מסיבה שמחה נערכה לכבוד הילדה המאושרת, כשנפרדה מצוות הרופאים בבית החולים. "התמונות מדברות בעד עצמן", סיפר הערב יובל קדוש, אביה של עמית. אחרי כ-80 יום בבית החולים, ההורים ועמית מנסים להמשיך הלאה, בחיים חדשים.

"זו הייתה תקופה מאוד קשה", מספר האב יובל שמוסיף כי כעת, אחרי שההשתלה של מח העצם עברה ונקלטה בהצלחה הם מתכוננים לחזור לארץ, בעוד כמה חודשים - תלוי בקצב ההחלמה של עמית.

"להשתחרר!!!", אמרה היום פעם אחר פעם עמית הקטנה, כשאמה שאלה אותה מול המצלמה הביתית מה הכי אהבה בבית החולים.

עם שלם התפלל

לאחרונה חגגה עמית יום הולדת שבע. עם שלם התפלל והתגייס למענה של עמית. באוגוסט השנה עברה עמית את הניתוח, ובראיון שנערך אז עם עודד בן עמי, סיפרה אז אמה, נעמי: "יש עדיין תופעות לוואי, אבל אנחנו בכיוון הנכון".

חודש לפני כן קיבלה עמית הקטנה עירוי ובו תרומת תאי דם מגזע דם טבורי, לאחר שהניסיון לאתר עבורה תורם מח עצם מתאים בארץ נכשל. "שהחיינו, קיימנו והגיענו לזמן הזה", כתבו באופטימיות בני משפחתה באתר האינטרנט שמתעד את יומן המסע המפרך.

יותר מ-1,200 גולשים כבר ניצלו את ההזדמנות ושלחו לילדה האמיצה חיבוק חם וירטואלי. "אני מחזיקה לך אצבעות וחושבת עלייך", כתבה אחת מהם. "את ומשפחתך נראים לי כמשפחה נדירה בחוסנה, ואני מאמינה בלב שלם שאם כמות כזו גדולה של אנשים טובים שיש במדינה ומחוץ לה, מחזיקים לכם אצבעות וחושבים עליכם - התוצאות מוכרחות להיות טובות".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק