בניזרי השתתף בברית של נכדו באמצעות טלפון מהכלא

שישה שבועות לאחר שנכנס אל מאחורי סורג ובריח, שלמה בניזרי ציין את ברית המילה לנכדו. השר לשעבר ביקש חופשה קצרה על מנת להשתתף בברית אך בקשתו נדחתה על ידי שלטונות הכלא. בניזרי סיפר על תנאי המחייה הקשים בכלא: "אני ישן בחדר עם עוד שמונה אנשים וקיבלנו במבצע גם ג'וקים". הרך הנולד אגב, נקרא שלמה

הרב שלמה בניזרי חגג אתמול את ברית המילה של נכדו. אך במקום להיות נוכח ברגע המאושר, חבר הכנסת לשעבר נשאר בתאו, לאחר שלא קיבל אישור מראשי בית הכלא מעשיהו, שם הוא מרצה את עונשו, לצאת לחופשה קצרה.

"כאן מדבר אליכם הסבא, היום אני סנדק וירטואלי". פנה בניזרי לחוגגים באמצעות הטלפון. "היה סיכוי שאגיע, אבל בסוף אני כמו יהודה הלוי - לבי במזרח ואנוכי במערב הפרוע".

בני משפחתו סיפרו על מצבו הנפשי הקשה בו שרוי השר לשעבר, והציעו כי מצב רוחו ישתפר אם יברך בטלפון.

חברים וג'וקים

"אני יושב פה, ולצערי אני מוחה דמעות של שמחה שמהולות בדמעות של עצב", אמר. "עין בוכה ולב שמח. אל תדאגו, כי רוחי נמצאת עמכם ושמחתי גדולה מאוד". בניזרי הוסיף שמבחינתו, העובדה שלא נכח באירוע היא כאב גדול. "זה כאב גדול שלא זכיתי להיות באירוע", אמר.

על תנאי מעצרו סיפר: "אני לא מופלה לטובה משום אסיר, ובטח לא מקבל פריווילגיות כפי שלעיתים מתפרסם. אני יושב עם שמונה אנשים בחדר ואנחנו מקבלים ג'וקים במבצע".

לפני כשבועיים נולדה נכדתו הראשונה של בניזרי, אך היום חגגו במשפחה את הולדת הנכד הראשון. שמו בישראל אגב, שלמה - על שם הסבא הגאה שמאחורי הסורגים.