עפולה: קפץ מגשר - ונדרס למוות על ידי מערבל בטון

חולה נפש מעפולה התבקש לעבור מאשפוז יום לאשפוז מלא. בתגובה, הוא נעלם התחמק מצוות בית החולים, טיפס על גשר סמוך - וקפץ. שניות לאחר שנחת על הכביש הסואן, הוא נדרס למוות על ידי מערבל בטון. צוות מד"א קבע את מותו במקום. בית החולים: מדובר בחולה נפש שברח והתאבד

קפץ לכביש ומת, היום (חדשות 2)

מקרה התאבדות יוצא דופן בעפולה: חולה נפש בן 30 ברח מבית החולים העמק, קפץ מגשר סמוך היישר אל הכביש הסואן - ונדרס על ידי מערבל בטון.

עדי ראייה סיפרו כי ראו את האדם נמלט מתוך בית החולים לעבר הגשר הסמוך. לדבריהם, האיש טיפס על הגשר וקפץ לכביש שמתחתיו. שניות אחר כך, עבר על הכביש מערבל בטון ודרס אותו למוות. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום קבעו את מותו.

בית החולים אישר כי מדובר בחולה נפש שאושפז במחלקה הפסיכיאטרית במהלך חודש נובמבר 2009. מבית החולים נמסר כי לאחר כשלושה שבועות, חל שיפור במצבו הנפשי, והוא הועבר לטיפול רפואי במסגרת מרפאת יום.

הבוקר, כאשר הגיע האיש למעקב שגרתי, הבחין צוות בית החולים בהרעה במצבו והוא התבקש לחזור לאשפוז מלא. החולה ניצל את סידורי האשפוז ונעלם מעיני צוות בית החולים. עדי ראייה סיפרו כי ראו אדם נוסף, ככל הנראה הפסיכיאטר שטיפל באיש, רודף אחריו וקורא לעברו, אך ללא הועיל - המרדף הסתיים בטרגדיה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק