תתכוננו לצחוק: שיחות הטלפון המפתיעות של השבוע של שי ודרור

איך אתם הייתם מגיבים אם פתאום היו מתקשרים ומודיעים לכם שאתם בשידור? השדרנים שי ודרור עורכים בכל בוקר בתוכניתם שיחת טלפון מפתיעה עם אישיות מפורסמת ואקטואלית. השבוע הם העלו במפתיע לשידור את ח"כ דני דנון, חוקרת במעבדת שינה בגרמניה והפסיקו ריאיון של נגנית נבל בגלי צה"ל. מה היו התגובות? האזינו

יש אנשים שמתחילים את היום שלהם עם קפה או בעיתון ויש כאלה שמתקשרים לפוליטיקאים, אנשי ציבור ואחרים שעושים את הכותרות, רק כדי לגרום לנו לצחוק קצת על הבוקר. שי גולדשטיין ודרור רפאל מרדיו ללא הפסקה 103FM פותחים את הבוקר עם "שיחת טלפון מפתיעה" - אנחנו מביאים לכם כאן את רגעי השיא של שיחות השבוע.

ביום ראשון החליטו שי ודרור להפתיע את ח"כ דני דנון (ליכוד), שיזם הצעת חוק לפיה יש להרחיק את הממתקים הנמכרים ליד הקופות במרכולים כדי לא לפתות ילדים שיקנו. שיחת הטלפון גלשה במהירות לניסיון להבין למה דווקא השר בנימין (פואד) בן-אליעזר מתנגד בתקיפות להצעה.

לאחר פרסום המחקר הטוען כי נשים בוכות פי 9 יותר מגברים, התקשרו צמד השדרנים למעבדת המחקר בגרמניה, כדי לקבל הוכחות חותכות לקביעה הגורפת. משום מה, דווקא האישה שהרימה את הטלפון במעבדה גרמה להם לפקפק באמיתות התוצאות.

שי ודרור החליטו גם כי ברצונם לראיין נגנית נבל בשם מרינה, שבאמצע קונצרט עולמי חשוב הפסיקה את הנגינה כי פשוט נרדמה לה היד. זה שמרינה בדיוק התראיינה לתוכנית רדיו בגלי צה"ל, כלל לא הפריע להם לעצור את השידור באמצע ולדרוש את תגובתה.

הקטעים באדיבות התוכנית "שי ודרור", 103FM רדיו ללא הפסקה

שיחת טלפון מפתיעה למאיר שטרית, אורנה דץ ופול אנקה