מוני פנאן ניסה להתאבד גם בשבוע שעבר

בבית העלמין שבקרית שאול יובא למנוחות אחד מסמליה הבולטים של מכבי ת"א - מוני פנאן ששם אתמול קץ לחייו. מתברר כי המנהל המיתולוגי ניסה להתאבד - ללא הצלחה - גם בשבוע שעבר. במקביל, גוברת ההערכה כי פנאן היה חייב כספים רבים לשחקני עבר

בבית העלמין שבקרית שאול יובא בשעה 13:00 למנוחות, מנהלה המיתולוגי של מכבי ת"א מוני פנאן ששם אתמול קץ לחייו. פנאן ניהל את מכבי תל אביב במשך 16, והפך בעיני רבים לסמל ול'אבא' של הקבוצה.

קבוצת מכבי תל אביב, שנמצאת כעת במסע משחקים בארצות הברית, כבר הודיעה כי אנשיה לא יוכלו להשתתף בהלוויה. 

לא ניסיון התאבדות ראשון

מתברר, כי להתאבדות של פנאן אתמול, כך על פי העיתון "מעריב", קדם ניסיון התאבדות שכשל. ביום חמישי האחרון מכבי ת"א חגגה פעמיים: שחקני הקבוצה חגגו יום הולדת 70 ליו"ר הקבוצה שמעון מזרחי, ועונת היורוליג נפתחה בניצחון משכנע על לובליאנה.

פנאן לא הוזמן למסיבה של מזרחי למרות שהשניים היו חברים כמעט 20 שנה. לאחר שהמשחק נגמר, בשעות הלילה, נטל פנאן כמות גדולה של כדורי שינה ונשכב על מיטה. לאחר שבני המשפחה לא הצליחו להשיגו, הם פרצו לביתו ומצאו אותו מטושטש, אך הוא השתקם במהרה.

הברוקר הבריטי נעלם עם הכספים

נסיבות התאבדותו נשל פנאן עדיין בדקות, ומתחזק החשד כי הוא היה חייב כספים רבים בעקבות הלוואות שלקח, בין היתר מכדורסלני מכבי תל אביב לשעבר. ייתכן מאוד כי מה שהביא להסתבכות מצבו, היא היעלמותו של הברוקר הבריטי ניק לוין שהיה מעורב מאוד בעסקיו של פנאן.

בחודשים האחרונים אותו ברוקר הסתבך בחובות ובתביעות, ופשוט נעלם. מאחוריו הותיר לוין חובות של עשרות רבות של מיליוני לירות סטרלינג.

העיתונות הבריטית דיווחה כי לוין היה חייב כמה מיליוני לירות סטרלינג גם לאיש עסקים ישראלי, וייתכן שהכוונה היא לפנאן. היעלמותו של לוין הובילה, כך מעריכים, ללחץ הולך וגובר על פנאן, שהבטיח ללקוחותיו תשואות נאות על הכספים המושקעים. 

התאבדות מוני פנאן - סיקור מיוחד:

מוני פנאן שם קץ לחייו, הערכה: הסתבך בחובות

שחקני מכבי לא ישובו ארצה להלוויתו של פנאן

הצהובים נותרו המומים במסעדת 206

מוני פנאן: הלב הפועם של מכבי תל אביב

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק