קטש בראיון: "ניסיתי לעודד את מוני"

אחד משחקני העבר הבולטים של מכבי תל אביב בכדורסל, עודד קטש, היה מהראשונים שביקרו בבית המשפחה לאחר היוודע הבשורה המרה. בראיון לדני קושמרו במהדורה המרכזית של חדשות 2, הוא מספר על מנהל הקבוצה המיתולוגי שהלך לעולמו

"אחרי שעה וחצי שלא כל כך ידעתי איך לקבל את הבשורה הקשה, הגעתי לשם, כי לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. התחושה הייתה מאוד קשה. הרבה שקט. חוסר וודאות לגבי מה עושים מפה והלאה" - כך מספר הערב עודד קטש על הרגעים הראשונים לאחר הגעתו היום לבית משפחתו של מוני פנאן.

כדורסלן העבר ואחד הסמלים של מכבי התראיין לדני קושמרו במהדורה המרכזית של חדשות 2, והתייחס גם לספקולציות שהועלו היום בדבר הסיבות להתאבדותו של פנאן. "כשדברים לא ברורים אנשים מעלים הרבה מאוד אפשרויות", אמר קטש, "אותי פחות מעניין להיכנס לעניינים האלה, יותר חשוב לי החבר והאיש היקר שנפרדנו ממנו היום".

"הוא עבר תקופה מאוד קשה"

"מוני היה יום יום מגיע עם האנרגיות הנכונות. תמיד עם חיבוק ונשיקה. היה ברור לכל מי שקרוב אליו עד כמה מכבי חשובה לו", סיפר קטש על התקופה בה עבד יחד עם פנאן במכבי תל אביב.

"הוא אהב הרבה אנשים אבל מכבי בשבילו הייתה מעל הכול. היה ברור לכולם, ולי לפחות באופן אישי, שהוא הולך לעבור תקופה מאוד קשה. בשנה שהוא לא היה שם ניסיתי ששיחות הטלפון בינינו יהיו יותר מעודדות".

התאבדות מוני פנאן - סיקור מיוחד:

מוני פנאן שם קץ לחייו, הערכה: הסתבך בחובות

שחקני מכבי לא ישובו ארצה להלוויתו של פנאן

הצהובים נותרו המומים במסעדת 206

מוני פנאן: הלב הפועם של מכבי תל אביב

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק