טרגדיה בכביש החוף: קשיש תיקן את רכבו - ונדרס למוות

בן 80 עצר הבוקר בשולי כביש החוף על מנת לתקן תקלה במנוע רכבו. כשרצה לשוב לרכב - נפגע מרכב מסחרי ונהרג במקום. "הוא לא לבש אפוד זוהר", אמרו היום שירותי ההצלה. הנהג החשוד בפגיעה עוכב לחקירה

טרגדיה בכביש החוף (זק"א)

קשיש כבן 80 נדרס הבוקר למוות באזור שפיים, כשיצא מרכבו לתקן תקלה במנוע רכבו. צוות מד"א ירקון שהוזעק לזירת התאונה נאלץ לקבוע את מותו של הקשיש במקום.

"הנהג עצר בצד הדרך על מנת לתקן תקלה במנוע", אמר הבוקר דובר מד"א ירקון, מיקי כפרי, לחדשות 2 באינטרנט. "ככל הנראה, איך שהוא יצא מרכבו - הוא נפגע מרכב חולף". לדבריו, לצוות מד"א שהוזעק למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו של הקשיש. "הכוננים ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך הוא סבל מפגיעת ראש קשה מאוד, ומפגיעה רב מערכתית", אמר כפרי.

"הקשיש פתח את המנוע וניסה לחזור לאוטו, אך רכב מסחרי פגע בו בעוצמה ותלש את דלת הרכב", סיפרו היום בזק"א לחדשות 2 באינטרנט. "מדובר בתאונת דרכים קשה. הקשיש לא לבש אפוד זוהר".
התאונה גרמה לעומסי תנועה כבדים בכביש החוף. המשטרה פתחה בחקירת נסיבותיה, כשהנהג החשוד בפגיעה בקשיש נמצא בזירה.

נהג המשאית היה בגילופין - והרג את קצין המשטרה

לפני כשבעה חודשים נדרס למוות פקד ג'קי לוגסי, קצין יחידת הכלבנים באגף המבצעים במשטרה, שעה שסייע לבנו להחליף גלגל בשולי כביש חמש. לוגסי נהרג כאשר הגיע אחר חצות לגשר מורשה, על מנת לסייע לבנו שמכוניתו נתקעה על הכביש.

משה כהן, נהג משאית בן 45, תושב רמת השרון, שסטה מנתיב נסיעתו לשוליים הימניים פגע מאחור במכונית הטיוטה של לוגסי שעמדה בשולי הכביש - והרג את לוגסי במקום. כהן, שהיה בגילופין שעה שפגע והרג את לוגסי, הורשע ונשלח לארבע שנים וחצי בבית הסוהר.