בת 14 התלוננה על כאבי בטן וילדה בן

הוריה של תלמידה בת 14 מהצפון לא ציפו להפוך לסבא וסבתא בכזאת מהירות. בסוף השבוע הועברה הצעירה לבית חולים לאחר שסבלה מכאבי בטן חזקים. למרבה ההפתעה התגלה כי היא בהיריון ובמהירות נכנסה לחדר הלידה. על הדרך בה נכנסה להיריון מספרת הצעירה: שתיתי במסיבה והתעוררתי עירומה במקלט

הייתה בטוחה שהשמינה בגלל שזללה (חדשות 2)

תינוק בהפתעה: נערה בת 14 מהצפון אושפזה בסוף השבוע לאחר שסבלה מכאבי בטן עזים. להפתעת התלמידה הצעירה והוריה, התברר כי היא נמצאת בהיריון מתקדם. תוך שעות ספורות היא הועברה לחדר הלידה, שם הגיח לאוויר העולם ילד בריא.

העיתון "מעריב" מדווח כי תחילה היו בטוחים הרופאים כי מדובר בציסטה גדולה שהתפתחה בבטנה של הצעירה. אך אט אט התברר כי מדובר בתינוק בן 36 שבועות. לטענת הנערה, לא היה לה כל מושג שהיא בהיריון בחודש התשיעי. אפילו הוריה לא חשדו בדבר, ואמרו כי הם היו בטוחים שמדובר רק במקרה חמור של קלקול קיבה.

כשנשאלה הצעירה כיצד נכנסה להיריון, סיפרה כי לפני מספר חודשים ביקרה במסיבה במהלך טיול. במסיבה, לדבריה, היו בני נוער רבים שהשתכרו מאלכוהול, וגם היא שתתה כמויות נכבדות.

התעוררה עירומה במקלט

לטענתה, בסופה של המסיבה היא התעוררה עירומה לחלוטין במקלט הבניין בו נערכה המסיבה, ואינה זוכרת כיצד הגיעה למצב זה. למרות שהשמינה בחודשים שלאחר מכן, לא יחסה לכך הנערה חשיבות והייתה בטוחה כי מדובר בתוצאה של אכילת יתר.

למשטרה לא הועברה כל תלונה בעקבות האירוע אותו תיארה הנערה, ועוד לא ברור אם אכן שם נכנסה הצעירה להיריון. חקירה לא נפתחה עדיין בנושא ולא ברור אם יחסי המין שקיימה היו בהסכמה או לא.

אך המומים מכולם היו ככל הנראה הוריה של הצעירה. הם סירבו להתלונן על המקרה במשטרה. על פי הערכות, חתמה הילדה על טופס אימוץ, והתינוק הקטן הועבר כבר למשפחה אומנת.

ארה"ב: תיכון אחד - 115 היריונות