מה יהיו הכותרות הבולטות של היום?

המשך חקירת הטבח בראשל"צ, גזר דין לצעירה שהפקירה את חברה למות, 280 אלף סטודנטים שפותחים שנה ומכבי ת"א ב-NBA. חדשות 2 באינטרנט מספקים לכם הצצה מוקדמת לכותרות

נהגה ללא רשות והפקירה את חברה למות. זירת התאונה בת"א (חדשות 2)

לכמה שנים מאחורי סורג ובריח תישלח הצעירה שהורשעה בהריגת חברה בתאונת דרכים? מה יטען הצעיר מרעננה שהודה ברצח אמו ופציעת אחיו? והאם מכבי תל אביב תצליח להפתיע את הניו יורק ניקס? להלן סקירה קצרה של האירועים שיעמדו היום על סדר היום:

1. בבית המשפט המחוזי בתל אביב יינתן גזר הדין לבת-אל שרעבי. הצעירה בת ה-18 הורשעה בגרימת מותו של חמדה מחיסן, לאחר שלקחה את מכוניתה של אמה ללא רשותה והתנגשה בתמרור. מיד לאחר התאונה היא יצאה מהמכונית ונמלטה מהמקום מבלי להגיש עזרה לנפגעים.

2. נשיא המדינה לשעבר משה קצב ישוב לבית המשפט להמשך הדיון במשפטו המתנהל בדלתיים סגורות. ביום שלישי האחרון העידה נגדו א' ממשרד התיירות, אשר התלוננה כי קצב אנס אותה וביצע בה מעשים מגונים.

שלום המרצה. הסטודנטים חוזרים ללמוד (חדשות 2)
3.כ-280 אלף סטודנטים יפתחו את שנת הלימודים האקדמית. על אף ההידרדרות במצב ההשכלה הגבוהה בישראל, מדובר בגידול של 3% ביחס לשנה שעברה, מלבד לימודי התעודה, שם נשמר מצב התלמידים ללא שינוי.

4. במשטרה ימשיכו בחקירת רצח בני משפחת אושרנקו בראשון לציון. לאחר סיום בדיקת הממצאים בזירה, ינסו החוקרים להבין מי האחראי לטבח הנוראי.

5. בבית משפט השלום בכפר סבא תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של יובב אלגואטי, החשוד כי רצח את אמו ברעננה ופצע את אחיו באמצעות דקירות סכין.

6. אחרי הניצחון המרשים על לובליאנה, מגיעה מכבי תל אביב לניו יורק. בשעה 19:00 יתייצבו הצהובים במדיסון סקוור גארדן למשחק ראווה מול הניקס.