המכרים של המשפחה שנרצחה בראשל"צ: זו קטסטרופה

השכנים והמכרים של ששת בני המשפחה שנמצאו מתים בדירה אחת לא מעלים על דעתם מה הביא לרצח המזעזע. "הוא היה בן אדם טוב שכל זמן חייך", סיפר מכר של הסב. "אתמול בערב ראיתי אותו והכל היה בסדר. כשאתה שומע דבר כזה בבוקר פתאום משתנים לך החיים"

בית המשפה בראשון לציון (חדשות 2)

בני המשפחה, המכרים והשכנים של המשפחה בת שש הנפשות שנמצאה הלילה עם גרונות משוספים בראשון לציון בהלם. אף אחד מה לא מצליח להבין מה הביא למעשה המזעזע הזה.

 

בדירת המשפחה נמצאו הבוקר גופותיהם של הסבא והסבתא אדוארד ולודמילה בני 56, בנם דימיטרי בן ה-32 ואשתו טטיאנה בת ה-28, ושני הנכדים: רושל, שרק אתמול חגגה את יום הולדתה השלישי ונתנאל בן השלושה חודשים.

השכנים מספרים כי מדובר במשפחה שקטה, שאינה התרועעה עם שאר השכנים. "אני מניח שלא הייתה להם בעייה כלכלית", אמר אחד השכנים. "הם לא מזמן קנו רכב חדש". עוד הוסיפו השכנים כי מדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין שאינה עוסקת בפלילים.

בבעלות המשפחה היו עסקים רבים בתחום המזון והמסעדנות - לסבא מעדניה ומסעדה והבן היה בעלים של שני מועדוני לילה, בראשון לציון ובאשדוד. 

מכרה של האם, טטיאנה, הייתה המומה כששמעה שהיא אחת מהנרצחים. "היא הייתה רקדנית מדהימה", סיפרה. "היא הייתה מאושרת עם בעלה".

"אדם טוב שכל הזמן חייך"

"אני מכיר אותו ואת משפחתו הרבה שנים", סיפר לחדשות 2 אשר, מכר של סב המשפחה. "הוא היה בן אדם טוב שכל זמן חייך. אתמול בערב ראיתי אותו והכל היה בסדר. כשאתה שומע דבר כזה בבוקר פתאום משתנים לך החיים. זו קטסטרופה".

שר התיירות סטס מיסז'ניקוב, ידיד קרוב של המשפחה, הגיע לזירת הרצח. השר היה המום מהממצאים וקיבל בצורה קשה את הבשורות. ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עמו והביע את תנחומיו.

זירת האירוע הייתה שרופה לחלוטין בשל דליקה שפרצה במקום, שעדיין לא ברור מה מקורה. "מדובר בזירת שחיטה, עם גרונות משוספים ודם רב על הרצפה", תיאר את המראה הקשה בזירה גורם במשטרה. החקירה הוטלה על היחידה המרכזית של מחוז מרכז. 

"אני 20 שנה בכבאות ודברים כאלה לא רואים כל יום", סיפר בהתרגשות רשף איציק לוי, דובר איגוד הכבאים. "זה היה אירוע לא נורמלי".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק