שריפה בטמרה: בת 9 נפצעה אנושות; אביה נפצע קשה

אב ובתו בת ה-9 נפצעו הבוקר קשה בשריפה שפרצה בבית המשפחה שבגליל המערבי. למקום הוזעקו כוחות גדולים של כיבוי אש שהשתלטו על האש ופתחו בחקירה. צוותי מד"א מרחב אשר שהגיעו למקום פינו את השניים, שנכוו באורח קשה, בכל חלקי גופם לביה"ח. הבת נפצעה אנושות והיא נאבקת על חייה. כב"א: לנקוט משנה זהירות בגלל השרב

השריפה גרמה לטרגדיה. ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה בצפון:אב ובתו בת ה-9 נפצעו קשה בשריפה שפרצה הבוקר בביתם שביישוב טמרה בגליל המערבי. למקום הוזעקו צוותי כיבוי אש גליל מערבי וצוותי מד"א ממרחב אשר. השניים חולצו על ידי כוחות ההצלה מהבית שעלה בלהבות וקיבלו טיפול ראשוני בשטח.

השניים נכוו באורח קשה בכל חלקי גופם. האב נפצע קשה, ובתו בת ה-9 נפצעה אנושות והיא נאבקת על חייה בבית החולים רמב"ם בחיפה, אליו הועברו השניים לקבלת טיפול רפואי.

צוותי הכיבוי: להיזהר בגלל השרב

בשריפה נפצעה גם אם המשפחה באורח קל, ושכן נוסף שניסה לסייע בחילוץ הדיירים בבניין נכווה בידו.  בתום חילוץ הנוכחים בבניין, המשיכו כוחות הכיבוי וההצלה להיאבק באש שפרצה בבית.

"בשלב זה השתלטנו על האש, אך כוחות כיבוי של הגליל המערבי עדיין נמצאים בזירת האירוע על מנת לבדוק מה היה הגורם לפרוץ השריפה", אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט דובר כיבוי אש גליל מערבי, כאמל שופאניה.

בשל מזג האוויר השרבי השורר ברוב אזורי הארץ, שבים גורמי הכבאות להדגיש גם היום כי יש לנקוט משנה זהירות בכל הנוגע לחומרים מתלקחים. בכיבוי האש קוראים לציבור לדווח על לדליקות קטנות שעשויות להתפשט לשריפות גדולות יותר. במד"א שבים וקוראים לציבור לנהוג בחוכמה בתנאי השרב, לשתות הרבה ולהימנע משהייה מרובה מחוץ לבית.

פצועה קשה בשריפה בתל אביב

לפני כשבוע וחצי נפצעה קשה אישה בשנות ה-30 לחייה, בשריפה שפרצה בבנין מגוריה ברחוב ותיק, בשכונת התקווה בתל אביב. צוותי כיבוי שהגיעו למקום האירוע חילצו את האישה מתוך הלהבות כשהיא סובלת מכוויות בכל חלקי גופה ומשאיפת עשן.

השריפה פרצה בדירה הממוקמת בקומה השנייה של הבניין. עוברי אורח במקום הבחינו באש והזעיקו את צוותי הכיבוי וההצלה. הכבאים פינו את האישה מהמבנה הבוער, ולאחר מכן היא פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "שיבא" תל השומר.

דייר אחר בבניין לקה בחרדה. שני שוטרים שהגיעו לזירה נפגעו קל משאיפת עשן. נבדקת אפשרות כי פיצוץ בלון גז גרם לדליקה.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק