המשפחה הגשימה חלום לאב שנדרס

כשנהרג רב-פקד ג'קי לוגסי מפגיעת משאית בשעה שעזר לבנו לתקן תקר בגלגל, עמלה משפחתו על קלטת ילדים. בחודשים האחרונים הם נאלצו להשלים את הפרויקט בלעדיו, כשהבן תופס את מקומו בעלילה. סיפור מרגש על משפחה אמיצה ויוצאת דופן

הסיפור הזה מתחיל כמו כל קלטת ילדים רגילה על פיה שמגשימה חלומות. אבל הסיפור הזה גם רחוק מלהיות רגיל. לא מדובר בהפקה מסחרית - אלא יותר משפחתית.

במשפחת לוגסי כולם התגייסו : האמא יעל הזמרת. הילדים שרוקדים ומשחקים והאבא - ג'קי לוגסי.
בפברואר השנה כשהם באמצע ההעבודה, באמצע הלילה, יצא ג'קי לעזור לגיל הבן שנתקע עם פנצ'ר בכביש. נהג עבריין ושיכור דרס אותו למוות.

רפ"ק לוגסי היה מפקד יחידת הכלבנים במשפחה, אבל רק מעטים מהאלפים שליוו אותו למנוחה אחרונה ידעו שבבית, כשפשט את המדים, הוא היה ג'קי השחקן.

המוות הטרגי של אב המשפחה קרה ממש לפני תחילת הצילומים. אולי היה נראה שהכל עומד להתפרק, שהחלומות יתנפצו - אבל המשפחה הזו חזקה ואופטימית מדי בשביל שהכל יישבר.

הבן בתפקיד האב

עם כל הקושי הכאב, ואולי בגללם, אחרי השבעה הם לא הפסיקו כדי להפוך את החלום ל-DVD. מיד הוחלט שניר הבן יחליף את ג'קי בתפקיד ד"ר דוק שעוזר לפיה. לפני התאונה הספיק ג'קי גם להקליט מספר שירים שנכנסו לתקליטור, כשאת תנועות השפתיים לקולו של אבא - עושה ניר.

תשעה חודשים אחרי התאונה הקטלנית, אמנם הוא חלקי, חסר וג'קי איננו - אבל לפחות החלום התגשם.