תתכוננו לצחוק: שיחות הטלפון המפתיעות של השבוע של שי ודרור

איך אתם הייתם מגיבים אם פתאום היו מתקשרים ומודיעים לכם שאתם בשידור? השדרנים שי ודרור עורכים בכל בוקר בתוכניתם שיחת טלפון מפתיעה עם אישיות מפורסמת ואקטואלית. השבוע הם העלו במפתיע לשידור את ח"כ מאיר שטרית, אורנה דץ וכמעט גם את פול אנקה. איך הם הגיבו? תקליקו

יש אנשים שמתחילים את היום שלהם עם קפה או בעיתון ויש כאלה שמתקשרים לפוליטיקאים, אנשי ציבור ואחרים שעושים את הכותרות, רק כדי לגרום לנו לצחוק קצת על הבוקר. שי גולדשטיין ודרור רפאל מרדיו ללא הפסקה 103FM פותחים את הבוקר עם "שיחת טלפון מפתיעה" - אנחנו מביאים לכם כאן את רגעי השיא של שיחות השבוע.

שי ודרור ניסו להבין השבוע כיצד העזה הזמרת אורנה דץ לשנות את מילות השיר של סמדר שיר, ומה היא חושבת על התביעה ששיר הגישה נגדה. תחילה ניסו השניים לשוחח עם, שיר אך זכו לצעקות ולניתוק מבתה. כמובן שהם לא ויתרו, והשיגו את "דצה" הסבר לא מאוד משכנע: "אני לא זכרתי שזה מילים אחרות".

בפתיחת מושב החורף של הכנסת שנערך השבוע תועד ח"כ מאיר שיטרית משחק בטלפון הסלולרי שלו בזמן נאום ראש הממשלה. שי ודרור התקשרו אליו בכדי לברר האם הוא ניסה להעביר בכך מסר לציבור, או שסתם היה לו משעמם.

גם המרחק לא עוצר בעדם של שי ודרור כדי להגיע לחקר האמת. לאחר שהתגלה כי השיר "החדש" של מייקל ג'קסון, שנחשף השבוע, הוא מבוסס על לחן ישן של הזמר פול אנקה, החליטו הצמד להתקשר לאנקה עצמו כדי לשמוע את עמדתו בנושא. שי ודרור כנראה לא זכרו כי השעה בארצות הברית היא מאוחרת, וזכו לשלושה ניתוקים מאנקה שהתעצבן לאחר שהתעורר משינה.

הקטעים באדיבות התוכנית "שי ודרור", 103FM רדיו ללא הפסקה