המשטרה: הנפילה מהחלון - טרגדיה ולא אירוע פלילי

חגיגת יום הנישואין של בני זוג מחולון הסתיימה במוות טרגי: האשה נמצאה בחצר ללא רוח חיים, כשחבל מאולתר מסדינים משתלשל מחלון דירתה שבקומה ה-3. מהחקירה הראשונית עולה כי בעלה אסר עליה לצאת מהבית. האישה, כמו שאר החוגגים, הייתה ככל הנראה שיכורה, ניסתה לצאת מהחלון - אולם נפלה ונהרגה. אין חשד לפלילים

אחרי שעות ארוכות של חקירה וכשהם נתמכים זה בזה, יצאו מתחנת המשטרה בני משפחתה של תושבת חולון שנפלה הבוקר למותה כשניסתה להשתלשל החוצה באמצעות סדינים.

גם השוטרים בתחנת מרחב איילון בבת ים הזדעזעו מהאירוע הטרגי, ובמקביל שללו חשד לפלילים. "מדובר באירוע עצוב וקשה", אמר סנ"צ ערן קמין, ראש אגף חקירות ומודיעין בתחנה. "לאחר שהרגיע אותה, הלך הבעל לישון בסלון והאישה נכנסה לחדרה. הוא חשב שרעייתו נרדמה, אך למעשה היא קשרה את הסדינים". לדברי סנ"צ קמין, סדין אחד היה חסר למנוחה על מנת להגיע לקרקע בשלום.

ניסתה לצאת מהדירה ונפלה

סמוך לשעה 03:00 קיבלה המשטרה דיווח על אישה בת 52 השרועה בחצר בניין ברחוב קפאח בחולון, כשהיא ללא רוח חיים. השוטרים שהוזעקו למקום זיהו כי מחלון הדירה בקומה השלישית של הבניין משתלשלים סדינים הקשורים זה לזה. ההערכה במשטרה היא שהאישה ניסתה לצאת מהדירה באמצעות החבל המאולתר.

מהחקירה הראשונית של המשטרה עולה כי בתוך הדירה חגגו בני הזוג את מסיבת יום הנישואין שלהם, יחד עם מספר בני משפחה וחברים. האישה - כמו גם שאר משתתפי המסיבה שחגגו - הייתה שיכורה. ככל הנראה, בשלב מסויים רצתה האישה לצאת מהבית, אולם בעלה אסר עליה לעשות כן. 

בני הזוג - עולים חדשים

בשלב הבא, כך על פי הערכת חוקרי המשטרה, אילתרה האישה חבל מסדינים שקשרה יחדיו, ושילשלה אותו מהחלון כדי לרדת למטה, אלא שהתרגיל המסוכן הזה הסתיים בנפילתה של בת ה-52 מגובה רב - ובמותה הטרגי.

השכנים בבניין בו אירעה הטרגדיה סיפרו הבוקר לחדשות 2 כי מדובר בבני זוג עולים חדשים מהקווקז, שמיעטו לשוחח עם השכנים ואיש לא הכיר אותם לעומק.

בעלה של האישה עוכב לחקירה על מנת ולנסות לשפוך אור על התקרית הטרגית, אולם בשלב זה ההערכה במשטרה היא כי אין חשד לפלילים. גופתה של האישה הועברה לניתוח שאחר המוות במכון לרפואה משפטית באבו כביר.