2 הרוגים ונער בן 15 פצוע אנוש בתאונה בצפון

נהג רכב פרטי שנסע אמש בכביש 70 בגליל המערבי סטה מנתיבו מסיבה שאינה ברורה, ופגע בצדו של רכב שנסע בנתיב הנגדי. התוצאה: 2 הנהגים נהרגו במקום, נער בן 15 פונה לבית החולים בנהריה במצב אנוש. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה

הקטל בדרכים נמשך: שני בני אדם נהרגו ואדם נוסף נפצע קשה בתאונת דרכים הלילה בגליל המערבי. שמו של אחד ההרוגים: אמיר עבד אל חלים, בן 34 מכפר מנדא. שמו של ההרוג השני טרם הותר לפרסום. 

מכונית פרטית שנסעה בכביש 70 סמוך ליישוב טל-אל סטתה מנתיב הנסיעה מסיבה שאינה ברורה, ופגעה בצידה של מכונית פרטית בנתיב הנגדי. כתוצאה מהפגיעה התהפכה אחת המכוניות והתדרדרה לצידי הדרך.

בן 15 מאושפז במצב אנוש

צוותי מד"א שהוזעקו למקום התאונה נאלצו לקבוע במקום את מותם של שני בני אדם, ופצוע נוסף - נער בן 15 - פונה לבית החולים בנהריה שם הוא מאושפז במצב אנוש, ועדיין נשקף חשש לחייו. כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירת התאונה. בשלב זה לא ברור מדוע סטה נהג הרכב הפרטי מהנתיב - מה שגרם להתנגשות החזיתית הקטלנית.

כמה שעות מוקדם יותר נפצע קשה גבר בן 30 בקריית אתא, לאחר שנפגע מרכב פרטי. אנשי "איחוד הצלה" העניקו לו טיפול רפואי במקום, וצוות טיפול נמרץ של מד"א פינה אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה.