לאב שאיבד את אשתו ושלושת ילדיו בפיגוע - נולדה שלישייה

למרות האסון שפקד אותו החליט בועז שבו לא לוותר על החיים. לפני שבע שנים הוא שכל את אשתו ושלושת ילדיו בפיגוע באיתמר, וגידל לבדו את ארבעת האחרים שנותרו יתומים מאם. השבוע, לאחר שנישא בשנית, ילדה אשתו החדשה שלישייה והצליחה להחזיר את החיוך לפניו. "זה נס, יש פה סמליות גדולה", הוא אומר

לפני שבע שנים חדר מחבל לבית משפחתו של בועז שבו ביישוב איתמר וירה למוות באשתו ובשלושת ילדיו. לאחר שיקום ארוך נישא שבו בשנית, והשבוע נולדה לו ולאשתו שלישייה- שני בנים ובת.

"יש פה סמליות גדולה", טען האב הנרגש בריאיון לערוץ 7. "פתאום לקבל שלישייה בהפתעה כנגד השלושה שהלכו זה ממש אושר גדול".

לאחר הפיגוע שבו נהרגו האם רחל שבו (40), ושלושה משבעת ילדיהם: נריה (15), צביקה (12) ואבישי (5), בועז נותר לבדו עם ארבעת ילדיו שניצלו ממסע הירי. במשך שש שנים גידל בעצמו את הקטנטנים עד שהחליט להינשא בשנית. "ההחלטה להתחתן לא הייתה קלה לא לי ולא לילדים", הוא מתוודה, "אף אשה לא תוכל להיות תחליף".

תמיד יש נקודת אור

לדברי האבא הטרי, תהליך השיקום שעבר לאחר הרצח של בני משפחתו היה קשה וארוך. "אף פעם אין שיקום של 100% ותמיד מלווה אותנו החוסר של האמא ושלושת הילדים, אבל אתה מרגיש שאתה ממשיך בדרך הנכונה", סיפר שבו על תחושותיו.

לאחר שנישא לבחירת ליבו בשנית, הספיק שבו לחתן שניים מילדיו וכעת הוא כבר סב לארבעה נכדים. "המסר לאויבינו הוא פשוט כמה שתנסו להשמיד אותנו, אנחנו רק נבנה יותר", הוא אומר. לדבריו בסופה של כל פסגה יש נקודת אור, גם אם הטיפוס עליה קשה מנשוא.

התינוקות החדשים של בני הזוג מאושפזים כעת בפגייה בבית החולים תל השומר ומצבם מוגדר טוב.