טרגדיה: נפטרה בת ה-10 שהתחשמלה במקלחת

אחרי ימים ארוכים בהם נלחמו הרופאים על חייה, מתה בבית החולים אלמוג שקורי בת ה-10 שהתחשמלה במקלחת בכפר סבא. במשפחה מאשימים: "עמידר" אחראית לאסון

אלמוג שקורי (באדיבות המשפחה)

סוף טרגי: אלמוג שקורי בת ה-10, שהתחשמלה בזמן שהתקלחה בביתה בכפר סבא, נפטרה היום בבית החולים "שניידר" בפ"ת לאחר תשעה ימים בהם נלחמו הרופאים על חייה. בבית המשפחה מאשימים: חברת "עמידר" אחראית למותה.

לבית בשכונת יוספטל הגיעו עשרות מנחמים שהתקשו לעכל את הבשורה המרה. "היא הייתה פלפלית", סיפרה מנור שקורי, אחותה הגדולה של אלמוג. "בגלל זה היינו בטוחים שהיא תשרוד".

בני המשפחה משוכנעים שחברת "עמידר" שסיפקה להם את הדירה, היא האחראית למחדל, לאחר שסירבה לשפץ את המקום ולתקן את בעיית החשמל עליה התריעו חודש קודם לכן. לטענתם, חשמלאי מומחה סיפק חוות דעת לפיה היעדר ההארקה גרם לתאונה הקטלנית.

שקורי נכנסה לחדר האמבטיה בביתה כדי להתקלח. ככל הנראה ברגע שפתחה את ברז המים התחשמלה הילדה והתמוטטה. צוותי מד"א ירקון שהגיעו במהירות לדירה החלו בביצוע פעולות החייאה ופינו אותה במצב אנוש לבית החולים "שניידר" בפתח תקווה.

בימים שלאחר ההתחשמלות, תחקרה המשטרה ותשאלה מספר בעלי מקצוע, שהיו מעורבים בבניית הדירה והבניין בו מתגוררת המשפחה. לאחרונה אף קיבלו החוקרים חוות דעת של חשמלאי בנוגע לאירוע. כעת נבדקים מספר כיווני חקירה.

נלחמו על חייה

הרופאים נלחמו על חייה של שקורי שהיתה מאושפזת במצב אנוש. היום היא מתה מפצעיה. האירוע החמור ותוצאותיו גרמו לתדהמה בקרב הציבור כולו.

מהערכה ראשונית של המשטרה עולה כי האסון הוא ככל הנראה תוצאה של תקלה במערכת החשמל של הבית. "נעשתה פניה לחברת החשמל שאמורה לטפל בתקלה", סיפר גורם במשטרה.

משטרת כפר סבא הודיעה היום כי פתחה בחקירה מלאה ומקיפה של מה שגרם למותה של הילדה, כדי להביא את האשמים, במידה וישנם, לדין.