צפו בישראל משאירה סיכוי נוסף להעפלה למונדיאל

חניכיו של דרור קשטן ניצחו הערב את מולדובה 3:1 עם עוד תצוגת כדורגל עלובה, אך החדשות הרעות באו מיוון, שמחצה את לטביה 5:2 והקטינה עוד יותר את הסיכוי להעפיל למונדיאל. רק אם לוקסמבורג לא תפסיד ליוון במחזור האחרון, ואנחנו ננצח את שוויץ בחוץ - נעלה. החזיקו אצבעות!

אם מישהו היה צריך הוכחה לכך שאסור להיות תלוי באחרים בכדורגל - מצא אותה הערב, בניצחון נבחרת הכדורגל שלנו על מולדובה 3:1 באיצטדיון רמת גן. ניצחון שקשה להאמין שיעזור במשהו ויביא אותנו למונדיאל, בהתחשב בניצחונה של נבחרת יוון הערב על נבחרת לטביה 5:2.

ישראל הייתה תלויה במשחק ההוא, שנערך ביוון הערב, וייחלה יותר מכל לתוצאת תיקו בין שתי הנבחרות. יחד עם ניצחון שלנו, היה נפתח לו מחדש המאבק על הכרטיס השני בבית להעפלה למונדיאל 2010 בדרום אפריקה. אז החניכים של דרור קשטן אמנם עשו את העבודה וניצחו, שוב ביכולת לא משכנעת (בלשון המעטה) - אך היוונים לא השאירו מקום לספק ומחצו את הלטבים.

ובכל זאת, למרות הכל, עדיין קיים סיכוי. במידה ולוכסמבורג החלשה, שהוציאה חמש נקודות בלבד עד כה בקמפיין, תצליח לחלץ תיקו מיוון במחזור הסיום, ואנחנו ננצח את שוויץ בחוץ - נגיע למקום השני. כל תוצאה אחרת תסיים סופית גם את הקמפיין הזה ללא הישג ממשי.

במשחק, בו שבה והפגינה ישראל יכולת ירודה, כבשו אליניב ברדה בדקות ה-21' וה-70' ודדי בן דיין הוסיף שער בדקה ה-65'. קלינקוב המולדובי כבש בתוספת הזמן למולדבים.