עלילות משפחת נתניהו בגליל המערבי

המשפחה הראשונה של ישראל החליטה לנצל את סוכות לטיול במזג האוויר הנוח. ביבי, שרה והבן אבנר ביקרו במוזיאון לוחמי הגטאות, דיוושו על אופניים וביקרו בראש הנקרה. את הביקור בצפון הם סיימו בארוחת דגים בסוכה. מחר נתניהו כבר חוזר לעבודה

ביבי ושרה מטיילים בחג (תקשורת רה"מ)

כמו כל משפחה ישראלית ממוצעת, גם משפחת נתניהו - נטולת הבן החייל יאיר - ניצלה את סוכות לטיול. ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה ובנם אבנר סיירו אתמול, כשהם מלווים במאבטחים, בגליל המערבי במסגרת חופשה משפחתית.

תחילה ביקרו השלושה במוזיאון לוחמי הגטאות, שם צפו במוצגים ששרדו מתקופת השואה, ושמעו עדות מפיו של ניצול שואה שמוצאו מאזור וילנה, כמו משפחתו של ראש הממשלה.

הגברת נתניהו התרגשה במיוחד כאשר הוצגה בפניה רשימה שמית מתקופת השואה של היהודים תושבי בילגוריי בפולין - היישוב שממנו באה משפחתה, וכן מכתב ששלח בעבר למוזיאון אביה, הסופר שמואל בן-ארצי, ובו הוא הדגיש את חשיבות השימור והזיכרון.

משפחה על אופניים

משם המשיכה משפחת נתניהו לאתר ראש הנקרה, שם התקבלו במחיאות כפיים ובחום על ידי המבקרים באתר. לאחר סיור בנקרות וצפייה במיצג אור קולי, דיוושה משפחת נתניהו על אופניים משפחתיים בטיילת של ראש הנקרה.

אחר כך המשיכו בני המשפחה לארוחת דגים בסוכה של מסעדה בכפר לימן, וסיימו את הטיול החד יומי בסיור רגלי בגנים הבהאים בעכו. מחר צפוי ראש הממשלה לשוב לעבודה במשרדו בירושלים בתום ארבעה ימי חופשה.