פעוטה נמצאה משוטטת לבדה בלילה ברחובות חולון; אמה נמצאה שיכורה

זה היה יכול להיגמר באסון: בת שנתיים הוזנחה בחולון ונותרה לבדה לשוטט באמצע הלילה ברחובות העיר. אמה של הילדה נמצאה שיכורה בגן ציבורי - ונעצרה. מקרה זה מתרחש רק שעות ספורות לאחר שבפתח תקווה הוגש כתב אישום קשה נגד אם שהתעללה בילדיה במשך שנים ארוכות

שוטטה לבדה. אילוסטרציה (חדשות 2)

עוברי אורח בחולון נדהמו אתמול בשעות הלילה המאוחרות לראות פעוטה בת שנתיים מסתובבת לבדה ברחוב. התושבים ניסו לאתר את אמה של הילדה והזעיקו את המשטרה. האם אותרה על ידי השוטרים בגן ציבורי סמוך כשהיא שיכורה - ונעצרה.

מחקירה ראשונית של משטרת חולון עולה כי סמוך לחצות, הבחינו עוברי אורח בילדה הקטנה, מסתובבת לבדה ברחובות העיר. ניידת שהגיעה במהירות למקום אספה את המשוטטת הקטנה כשהיא בריאה ושלמה. למרבה המזל לא הספיקה הפעוטה לרדת לכביש, מה שככל הנראה מנע אסון.

גם כוחות סיור הוזעקו למקום כדי לאתר את אחד ההורים. כעבור זמן קצר, כאמור מצאו את אמה של הילדה בסמוך לבית ספר מקומי, שרועה על הקרקע כשהיא שיכורה לחלוטין.

האם, בת 30, מובאת היום להארכת מעצרה בחולון. בתה בת השנתיים הועברה אמש לטיפול שירותי הרווחה והבוקר היא הועברה לסבתה, שם תשהה עד שתתקבל החלטה בעניינה.

התעללות ממושכת בילדיה

רק אתמול פורסם מקרה קשה על אם שנהגה להתעלל בילדיה בני ה-7 וה-5. מכות בפנים, בישבן, בידיים וברגליים, סטירות, בעיטות וקללות - אלה הם רק חלק מהמעשים המחרידים שיוחסו לתושבת אזור ראש העין, המואשמת בהתעללות ממושכת בילדים.

לבית משפט השלום בפתח תקווה הוגש אתמול כתב אישום חמור נגד האם בת ה-33, על כך שתקפה את ילדיה הקטינים והתעללה בהם במשך שנים רבות. במהלך השנים 2004 עד 2009 נהגה האם בהזדמנויות רבות, כך על פי כתב האישום, לקלל את ילדיה במילים קשות, בהן: "כלבה", "זונה", "שרמוטה", "זבל", "מטומטם", ו"אבא שלך בן זונה".

כמו כן, נהגה האם לאיים על ילדיה, שאם לא יתנהגו לפי דרישתה - היא תכה אותם. על פי האישום, נהגה האם להשאיר את הילדים לבדם שעות רבות בבית וברחוב, לעיתים ערומים, ובאחד המקרים, אף השליכה סנדל על ראשו של בנה.

כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לירון שיטרית מפרקליטות מחוז מרכז, מייחס לנאשמת עבירות של תקיפת קטין בנסיבות מחמירות, תקיפת קטין הגורמת חבלה של ממש, השארת ילד ללא השגחה והתעללות בקטין.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד באותו הנושא:

מערכת חדשה תוכל לנבא מקרי אלימות במשפחה