פעוט בן 3 התפרץ לכביש - קרוב המשפחה דרס אותו

תאונה טרגית הלילה בנגב: פעוט בן 3 מהיישוב טרבין קפץ אל הכביש מבין מכוניות חונות ונדרס על ידי נהג בן 18, קרוב משפחתו של הפעוט. הפעוט נפצע קשה בראשו ופונה לבית החולים סורוקה. הנהג בחקירתו: "לא ראיתי אותו"

הילד נדרס ונפצע אנושות. צילום ארכיון (חדשות 2)

פעוט בן שלוש נפצע הלילה קשה בתאונת דרכים טרגית בנגב לאחר שנדרס על ידי מכונית חולפת. התאונה הקשה התרחשה ביישוב טרבין החדשה. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי ככל הנראה קרוב משפחתו של הפעוט, צעיר בן 18, דרס אותו - לאחר שהילד התפרץ אל הכביש.

התאונה התרחשה לא הרחק מבית משפחתו של הילד בסמוך למרכז קניות. מחקירת המשטרה עולה כי הילד ככל הנראה התפרץ לכביש מבין שתי מכוניות חונות, ולכן הנהג הדורס לא הבחין בו. הנהג הצעיר עוכב לחקירה במשטרה במהלכה שיתף פעולה עם חוקריו וטען כי כלל לא ראה את הילד.

הפעוט הועבר לבית החולים "סורוקה" בבאר שבע במצב קשה מאוד כשהוא סובל מפגיעת ראש. בוחני התנועה של מרחב נגב ממשיכים בחקירת נסיבות התאונה.

אם ובתה נפצעו אנוש וקשה בתאונת דרכים

הבוקר נפצעו אם ובתה באורח אנוש וקשה בתאונת דרכים שאירעה במחלף עירון בכביש 6. רכב פרטי בו נסעה משפחה בת חמש נפשות סטה ממסלולו, והתנגש במעקה בטיחות. כל נוסעי הרכב נפצעו, ופונו לבתי חולים לקבלת טיפול רפואי.

מסוק שהוזנק לזירת התאונה פינה את אם המשפחה, בת 30 שנפצעה אנוש, ואת בתה בת השבע שנפצעה קשה. השתיים הועברו לבית החולים רמב"ם בחיפה. שאר המעורבים בתאונה נפצעו קל, והם פונו לבית החולים הלל יפה בחדרה.

אתמול בבוקר נפצע אדם קשה ועוד 11 נפצעו בינוני וקל, בתאונת שרשרת שאירעה בכביש עוקף באר שבע. רק בנס הצליחו אזרחים שהיו במקום לחלץ נהג שנלכד ברכבו, שניות לפני שעלה באש.