זוהיר בהלול נעלב: "אני מוכן לממן לנמני קורס בעברית"

העיתונאי מעכו, שנעלב מאבי נמני שאמר בשידור שהוא מדבר לא ברור, לא עובר על כך בשתיקה, והקרב מתחמם. "אני דורש תשובות על שאלות קשות - ואז הראיון התפוצץ", אמר לחדשות 2 באינטרנט. "הוא לא רגיל לכך מהתקשורת". האזינו לוויכוח הלוהט

נמני נגד בהלול – המערכה השנייה: הקרב המילולי בין העיתונאי זוהיר בהלול והמנג'ר של מכבי תל אביב אבי נמני שהחל בשידור ברדיו ירושלים אמש נמשך גם הערב. נמני אמר בשידור כי "קשה להבין" את המשפטים של בהלול. הערב הוא משיב לו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "אני עושה את עבודתי, ואם השפה שלי גבוהה מדי לנמני, אז אני מפנה את מי שלא מבין לקורס מיוחד שאני מוכן לממן".

ובהלול לא הסתפק רק בדברים האלה. "אבי נמני הוא פרה קדושה", הסביר. "אני דורש תשובות על שאלות קשות, ואז הראיון התפוצץ. הוא לא רגיל לכך מהתקשורת. אני משאיר את השיפוט לציבור בעניין ההתנצלות".

הוויכוח בין השניים התפרץ בתום המשחק אמש בין מכבי תל אביב להפועל עכו. המנג'ר של מכבי נשאל בראיון לרדיו ירושלים על היכולת החלשה שגילתה קבוצתו, שסיימה את המשחק בתיקו 1:1 מול הקבוצה שדורגה עד אמש אחרונה בטבלה.

"אבי, אל תעליב"

נמני ענה תחילה לעניין, אבל תוך שניות השיחה הפכה לקרב של ממש. כך נשמעה השיחה בתכנית "שבת של כדורגל": 

בהלול: "שתי נקודות מתשע, הפסד להפועל חיפה, עכשיו אתה מסיים בתיקו. מכבי עם הר של ציפיות מנפקת תוצאות, תסלח לי על הביטוי, חלשות ומעליבות בתקופה האחרונה".

נמני: "ציפיות אתם יוצרים, ברור לנו שלך יש משפטים מיוחדים שאני קשה לי להבין".

בהלול: "אתה מבין אותי טוב מאוד".

נמני: "אני לא כל כך מבין, אתה לא כך כל מובן להרבה אנשים".

בהלול: "אבי, אבי אל תעליב אותי, הכישלון הוא שלך. אני מסיים את הריאיון. לא ראוי הריאיון עם אבי נמני... האיש הזה פשוט מאבד את קור הרוח והטאקט. לצערי הרב אני נאלץ לסיים את הריאיון. לא מוכן לקיים ריאיון עם איש שלא מוכן להתמודד עם שאלות אלמנטריות".

בסיום הדברים החזיר בהלול את השידור לאולפן, להפתעתה הרבה של המגישה, אופירה אסייג.

את תגובתו של אבי נמני לא היה ניתן להשיג. דובר מכבי תל אביב סירב להגיב לדברים.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק