נמשכת התעלומה: מה קרה לניר גור?

שלושה ימים לאחר שאותר מדריך ההישרדות ירוי ועירום, למשטרה עדיין אין קצה חוט. בנו של גור מבקש את עזרת הציבור ואומר: "אנחנו תקועים לגמרי"

שלושה ימים לאחר שאותר מדריך ההישרדות אלון גור עירום וירוי בצפון, מנסה משפחתו להסיר במעט את הערפל מסביב לתעלומה. "זה לא קל אבל אנחנו מאוד עסוקים בלהבין מה קורה, תוך כדי שאנחנו הרבה איתו ומתפללים לשלומו", סיפר בנו אלון לחדשות 2 באינטרנט.

"אבא שלי נמצא ביום חמישי בצהריים ירוי במצפה גדות. בלי שום ציוד לידו, ללא רמז", מזכיר הבן. "בסריקות המשטרה לא מצאו כלום באזור שיעיד על רמזים".

לדברי אלון, אביו הוא איש שטח מנוסה אשר דאג לעדכן את בני המשפחה בכל פעם שיצא לטייל. "הוא אף פעם לא נעלם ככה בעבר, עובדה שקרה משהו רע", סיפר.

"אנחנו תקועים לגמרי"

אלון מבקש את עזרת הציבור, ופונה לאנשים שראו את אביו או מצאו את פריטיו ליצור קשר עם המשפחה בטלפון 057-8178813 או לפנות למשטרה. "אנחנו תקועים לגמרי, זאת תעלומה גדולה", הוא מסביר.

במקביל פועלים כ-400 מתנדבים בניסיון למצוא קצה חוט לבירור מה שאירע למדריך ההישרדות. "המתנדבים סורקים שטח, עוברים חנויות ומנסים למצוא עדויות למסלול התנהלות", נמסר מדוברות מרחב גליל.

קליע במוח

גור אותר ביום חמישי האחרון בחורשה סמוך לאתר ההנצחה מצפה גדות. הוא נמצא עירום כביום היוולדו, ללא כל סימן מזהה ופונה לבית החולים "זיו" בצפת במצב קשה.

בבדיקת סי.טי שנערכה לו התגלה קליע במוחו, מה שהוביל לדימום כבד. מאוחר יותר הועבר גור לבית החולים רמב"ם בחיפה להמשך טיפול.

"לא ניתן לחקור אותו בגלל מצבו הרפואי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מרחב גליל, רפ"ק ערן שקד. אנחנו מחכים לכך שיתאושש. "לאחר שבני משפחתו זיהו אותו באופן ודאי סמוך לחצות, הבנו במי מדובר".