במקום דוח תנועה זכתה האישה לתינוק

שוטרי התנועה חשבו שיש להם עבריין מסוג המסוכן ביותר: רכב עקף בפראות וחצה רמזור אדום אחר רמזור אדום. לאחר שהרכב עוכב, התברר כי הפושע הוא בעצם בן זוגה של אישה שכרעה ללדת. במקום דוח, קיבלה ההרה ליווי משטרתי עד לבית החולים. עכשיו היא שוקלת לקרוא לרך הנולד על שם השוטר

מזל טוב: אנה בלומקין ובנה בבית החולים (אנדרי בלומקין)

שוטרי תנועה נאלצים להתמודד עם סוגים רבים של עבירות בדרכים - מה שלרוב מוליד דוח ולפעמים גם שלילה. אתמול, ברחוב שטמפפר חיים עוזר בפתח תקווה, נהיגה במהירות מופרזת הסתיימה דווקא בדוח תנועה משמח ובמשקל של קצת יותר מ-3 קילוגרם.

סמוך לשעה 01:00 הבחין שוטר התנועה אמיתי גמליאל כי כלי רכב חשוד נוהג בפראות וחוצה מספר רמזורים אדומים. לאחר שסימן למכונית לעצור, ניגש אליה השוטר אך במקום נהג ישראלי סוער וחם מזג, הוא נתקל דווקא באישה שצעקה עליו לא פחות מכל נהג ישראלי ממוצע. האישה לא פחדה מדוח, היא פשוט כרעה ללדת.

השוטר גמליאל לא היסס, וכאשר הבין כי שני הנוסעים באוטו עומדים להפוך לשלושה, יצר קשר עם בית החולים בילינסון בפ"ת, לשם לוותה האישה אחר כבוד כדי ללדת את בנה. למרות הסירנות והיחס המיוחד לא הספיקה האישה להגיע לחדר הלידה, והרך הצעיר נולד בפתח בית החולים.

יש לכם הצעה לשם?

"זו הייתה חוויה", סיפרה האם המאושרת, אנה בלומקין. "כל הסיפור לקח עשר דקות, שבמהלכן בעלי נסע מהר ועבר באור אדום. כאשר השוטר עצר אותנו, בעלי הסביר לו שאני יולדת".

 

בלומקין ציינה כי שלומו של הרך הנולד טוב "בזכות השוטר שפינה לנו את הדרך ואפשר לנו לחצות רמזורים מהר", והדגישה כי היא שוקלת בחיוב לקרוא לתינוק על שמו. "בכל אופן", הוסיף אנדרי, אבי התינוק, "אם למישהו יש הצעות הוא מוזמן לפנות אלינו".