הסבתא הצילה את הנכד - ונדרסה בעצמה

תאונת דרכים לא שגרתית הבוקר בבאר שבע: אישה כבת 50 טיילה עם נכדה בן ה-7 ברחוב. לפתע הילד רץ לכביש, וסבתו - שהבחינה ברכב המתקרב במהירות - רצה אחרי הילד והצילה אותו מפגיעה. התוצאה: הסבתא נפצעה באורח בינוני עד קשה מפגיעת הרכב. הפרמדיקית שטיפלה בה: "היא שכבה על הכביש ללא הכרה ולצידה הילד ממרר בבכי"

תאונה שהסתיימה במזל? תלוי למי. צילום ארכיון (חדשות 2)

תאונה אחת נמנעה - ואחרת התרחשה: אישה כבת 50 נפצעה הבוקר באורח בינוני עד קשה לאחר שהצילה את נכדה בן ה-7 מפגיעת מכונית ברחוב ג'ו אלון בבאר שבע.

תושבת באר שבע כבת 50 טיילה הבוקר עם נכדה ברחוב. לפתע, מסיבה לא ברורה, עזב הילד את ידה של סבתו ורץ לכביש. הסבתא הבחינה במכונית שהתקרבה לעברו במהירות, לא חשבה פעמיים ומיהרה להציל אותו. הילד לא נפגע, אולם לרוע המזל האישה נפגעה בראשה מהרכב ופונתה לבית החולים כשהיא מחוסרת הכרה.

כוננית של בנק הדם, העובדת גם כנהגת אמבולנס ופרמדיקית, עברה במקרה במקום ושמעה את קול הפגיעה. "ראיתי את האישה שוכבת על הכביש והילד מירר בבכי לידה", סיפרה הבוקר טרי אסייג לחדשות 2 באינטרנט.

"היא שכבה ללא הכרה ולידה הילד ממרר בבכי"

"התחלתי לטפל בה עד שהגיע צוות של מגן דוד אדום שפינה את האישה לבית החולים", הוסיפה הפרמדיקית, "היא שכבה על הכביש ללא הכרה והוא עמד שם לידה ובכה, ולא היה שם מבוגר נוסף לידו".

במשטרה אישרו את הפרטים. "הסבתא ניסתה להציל את הילד ונפגעה בעצמה", מסר רפ"ק תמיר אבטבי, דובר מרחב נגב בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "נהג הרכב הפוגע עצר וסייע בפינוי הפצועה".