בן 67 נהרג בתאונת "פגע וברח" בגליל

תאונת פגע וברח קטלנית הבוקר בגליל המערבי: מכונית פרטית פגעה בהולך רגל שצעד לצד הכביש סמוך לצומת ראמה.נוסעי הרכב נמלטו מהמקום לאחר שראו ניידות מתקרבות לאזור - והותירו את הפצוע לדמם למוות. "הגופה הייתה מרוסקת מעוצמת הפגיעה", תיאר דובר מד"א-אשר את המחזה הקשה. שוטרי משטרת כרמיאל עצרו חשוד אחד בדריסה

"הגופה הייתה מרוסקת", ארכיון (חדשות 2)

גבר בן 67 מכרמיאל נהרג הבוקר בתאנת פגע וברח בגליל המערבי. מכונית שנסעה סמוך לצומת ראמה שבגליל פגעה והרגה את הגבר שצעד על שולי הכביש. הנהג או הנהגת שנהגו במכונית - נמלטו מהמקום והותירו את הולך הרגל להתבוסס בדמו למוות.

המשטרה הקימה מחסומים באזור והעלתה מסוק לאוויר בניסיון לאתר את שני החשודים שנסעו ברכב. כעבור כשעה הצליחו שוטרי משטרת כרמיאל לעצור את אחד החשודים, תושב הכפר משהד בשנות ה-20 לחייו. החיפושים אחר החשוד הנוסף נמשכים. הרכב ממנו נמלטו החשודים נתפס ובתוכו תוצרת חקלאית החשודה כגנובה.

"הוא פשוט היה מרוסק מעוצמת הפגיעה"

"רכב שנסע על השוליים סמוך לצומת ראמה שבגליל פגע בצורה קשה בהולך רגל שהלך בשולי הכביש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אלי מצנר, דובר מד"א אשר. "הולך הרגל פשוט היה מרוסק מעוצמת הפגיעה של המכונית, ולצוות לא נותר אלא לקבוע את מותו".

דובר מרחב הגליל במשטרה, רפ"ק ערן שקד סיפר כי ברכב הפוגע היו שני אנשים. "ברגע שהם זיהו ניידות משטרה באזור הם החליטו לברוח רגלית מהמקום והשאירו את הרכב בכביש", סיפר. "זהות החשודים ידועה למשטרה ואנחנו מנסים לעצור אותם בעזרת מחסומים בשטח ובעזרת מסוק".

ריבוי תאונות "פגע וברח"

בחודשים האחרונים אנו נתקלים ביותר ויותר תאונות פגע וברח, בהן נהגים שפגעו משאירים על הכביש, חסרי אונים, את קורבנותיהם. בסוף החודש שעבר התרחשו שתי תאונות פגע וברח בערב אחד. אישה בת 72 נפגעה באורח בינוני עד קשה מפגיעת מכונית סמוך לאזור התעשייה באשקלון. בבני ברק נפגע ילד בן 6 באורח בינוני לאחר שנדרס ברחוב סוקולוב בעיר.

בשני המקרים היו במקום עדי ראייה שבחינו בתאונה והזעיקו צוות רפואי למקום במהירות. על פי דיווחים של עדי הראייה, הנהג הדורס באשקלון המשיך בנסיעה ונמלט מהמקום כשהוא משאיר את האישה פצועה על הכביש. גם בתאונה בבני ברק בה נדרס ילד בן 6 עדי ראייה שנכחו במקום מסרו למשטרה תיאור של המכונית.

מנהלת בית ספר באשדוד הסגירה את עצמה למשטרה לפני כחודשיים, לאחר שדרסה ילדה ונמלטה מהמקום. פראמדיק מד"א שטיפל בילדה סיפר אז כי הילדה נפגעה כשחצתה את הכביש כדי להגיע להוריה, ולאחר שנפגעה מהרכב החולף קמה על רגליה וגררה עצמה לצד השני של הכביש. "בשלב זה נמלט הרכב הפוגע", סיפר הפראמדיק, "וההורים הזעיקו את כוחות ההצלה".