אסתר וקסמן לנתניהו: "תביא את גלעד שליט הביתה - דמו בראשך"

אמו של החייל נחשון וקסמן שנחטף ונרצח על ידי חמאס לפני 15 שנה, הגיעה הבוקר לאוהל המחאה לשיחרורו של שליט מול בית ראש הממשלה וקראה לנתניהו, שלא הזכיר את החייל החטוף בנאומו באו"ם, לעשות הכל לשחרר את גלעד. "אני חיה יום יום עם רגשות אשם על כך שלא עשתי הכל לשחרור בני", אמרה ופרצה בבכי

"ביבי זה הבן שלך, במקום לדבר באו"ם תביא את גלעד שליט הביתה - דמו בראשך" - כך אומרת הבוקר בכאב אסתר וקסמן, אמו של החייל החטוף שנרצח נחשון וקסמן. וקסמן הגיעה הבוקר לאוהל המחאה לשיחרורו של שליט מול משרד ראש הממשלה בירושלים.

"אני חיה יום יום עם רגשות אשם על כך שלא עשיתי הכל לשחרור בני", אומרת וקסמן. " אני לא רוצה שגם אביבה תחוש את אותה תחושה. בשבילי אין יותר יום של שמחה בחיי. אני פונה לראש הממשלה, ביבי, זה יכול להיות בנך".

"צריך להוציא את הילד מייסוריו"

זו אינה הפעם הראשונה בה מגיעה וקסמן לאוהל המחאה. היא רוצה להשמיע את קולה ולעשות הכל כדי שגלעד, שלא כמו בנה, ישוב לחיק משפחתו בריא ושלם. "גלעד שליט שלא כמו בני - עדיין חי", היא אומרת ומצביעה על הסטיקר שעל חזה. "צריך לעשות הכל כדי לשחרר אותו. אני סבלתי 6 ימים, אביבה סובלת הרבה יותר".

"אני בייסורי מצפון שלא ישבתי אצל רבין במשך שישה ימים. הייתי נחמדה כמו נועם ואביבה שלא יודעים מה קורה בכל רגע עם גלעד. אם לא היו מוצאים את נחשון אולי הוא היה בחיים. רה"מ מדבר באו"ם אבל הזמן לדבר תם - צריך להוציא את הילד מייסוריו".

הנאום הכי חשוב של נתניהו - בלי אף מילה על שליט

הווידאופדיה: גלעד שליט

הווידאופדיה: נחשון וקסמן