דרעי תוקע בשופר לכבוד השנה החדשה

השר לשעבר מספר שהתחיל לקחת את החיים בפרופורציה. לאחר שנה בה הוא עורך חשבון נפש הוא אומר שמותר לו להגיד "אני זכאי". מהשאלה לגבי החזרה לפוליטיקה מצליח דרעי להתחמק באלגנטיות. צפו בריאיון עמו

לכבוד השנה החדשה, וקצת באיחור, בירך מנהיג ש"ס לשעבר אריה דרעי את עם ישראל בשנה טובה. בריאיון לתכנית האירוח של אברי גלעד אמש סיפר דרעי כי למד לקחת את החיים בפרופורציה, ואפילו תקע באחד מהשופרות מהאוסף האישי שלו.

"המטרה של השופר היא לעורר את האנשים לזעוק", הסביר דרעי. הוא התגאה בדרך שבה הוא מטפל בשופרות שלו וסיפר כי הוא מחזיק בביתו מספר שופרות הקרובים ללבו. "הזעקה שלי היא שתכלה שנה וקללותיה ותחל שנה וברכותיה", בירך דרעי. "שתהיה שנה של שלום ואחדות".

בתשובה לשאלת השאלות - האם יחזור דרעי לפוליטיקה? מצליח השר לשעבר לענות בצורה הכי פוליטית שניתן. "כולנו מבינים שבאנו לעולם כדי למלא את יעודנו, אנו יודעים את יעודנו לפי הכישורים שהאל נתן לנו, והאל נתן לי קישורים מסוימים", אמר דרעי.

"אתמול בלילה אחד מהחברים הקרובים שלי, אדם בריא וחסון, הגיע לירושלים וקיבל דום לב", סיפר  דרעי. לדבריו, כאשר דברים כאלה מתרחשים, "אתה לוקח את החיים בפרופורציה".

דרעי, שסיים לרצות תקופת מאסר לאחר שהורשע בקבלת שוחד לפני שבע שנים, אכן מנסה כעת לקחת את החיים בפרופורציה. לדבריו, אם אדם יעשה חשבון נפש כל השנה על כל מעלליו, הוא יכול להגיד בסוף - "אני זכאי".

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק