מי מתנכל למשפחת הבת שנדרסה?

בדיוק שנתיים אחרי שטל זינו בת ה-9 נדרסה למוות ע"י טרקטורון ביום כיפור, מספרים בני משפחתה על אלמונים שרודפים אותם: מודעות האזכרה נתלשו והערב, בזמן האזכרה, חיבלו במכוניות שלהם ופירקו את הגלגלים

טל זינו ז"ל, ארכיון (חדשות 2)

שנתיים אחרי שבתה טל נדרסה למוות מטרקטורון ביום כיפור, חיה זינו אחוזת בהלה. במהלך השבוע האחרון נתלשו מודעות האזכרה לטל, והערב, בזמן שבני המשפחה התייחדו עם זכרה בבית העלמין – מישהו התנכל למכוניות שלהם שחנו בחוץ.

טל זינו הייתה בת תשע כששני רוכבי טרקטורון מהכפר שיבלי, אסעד ומוחמד שיבלי, השתוללו ברחובות כפר תבור ודרסו אותה למוות. בשבוע האחרון התכוננו בני המשפחה לאזכרה שנקבעה להערב. בני המשפחה טוענים הערב כי מישהו מנסה לפגוע בהם.

"כל השבוע תלינו מודעות של האזכרה, ומישהו תלש אותן", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט חיה זינו. "זה היה מבחינתי נורא". כשנכנסו בני המשפחה לבית העלמין והלו יחד זיכרונות מטל, הם לא תיארו לעצמם מה קורה בחוץ.

"כשיצאנו ראינו שהאוטו כולו על הרצפה", תיארה זינו את שראתה. "הוציאו לו את הגלגלים". וגם מכוניות אחרות של משתתפים בהלוויה נפגעו. "אני ממש מפחדת", אומרת זינו. "זה קרוב ליום כיפור ואני לא יודעת איך נעבור את היום הזה".

אמנם שנתיים כבר עברו, אבל גזר הדין של הדורסים עדיין לא ניתן – מה שמקשה עוד יותר על המשפחה. גזר הדין צפוי להינתן רק בחודש הבא.