קן לנחש בין הילדים: 23 נחשי צפע נמצאו בגן ילדים במושב ינון

לוכד הנחשים שהגיע לגן הילדים "דובדבן" לא האמין כאשר בכל מקום שבדק הוא מצא נחש צפע מסתתר. בגן בו משחקים 21 ילדים אותרו כנראה רק חלק מהזוחלים הארסיים. הגן נסגר בינתיים, עד שיימצאו כל הנחשים, והילדים הועברו לגנים חלופיים

23 כאלה בגן אחד. ארכיון (חדשות 2)

יותר נחשים מילדים: ילדי גן "דובדבן" שבמושב ינון ששיחקו בחצר גילו שאיתם משחקים גם יצורים נוספים - נחשי צפע ארסיים.

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי מתחת למבנה שבו פועל הגן מסתתר קן ענק שבו נמצאו עד כה לא פחות מ-23 נחשים. בנס, אף אחד מהילדים בגן לא נפגע, אבל הבשורות הפחות משמחות הן שקיימת סבירות גבוהה כי ישנם עוד נחשים שמסתתרים בחצר הגן.

הסיפור המחריד נחשף בשבוע שעבר, כאשר אחד הזאטוטים ששיחק מחבואים בגן הבחין במרחק 30 ס"מ בלבד ממנו באחד הנחשים. הילד המבוהל רץ לדווח לגננת, וזו הזעיקה במהרה עובד של המועצה האזורית באר טוביה שהרג את הנחש.

מחפשים אחרי האמא

הגננת והילדים המבוהלים חשבו שהסכנה מאחוריהם, אבל פתאום החלו שאר הילדים לספר כי הבחינו בנחשים. את שבט הנחשים הגדול ששהה בגן, ביחד עם הילדים, אפילו לוכד הנחשים התקשה לצפות.

הלוכד, אלון קניאס, מספר כי כמעט בכל מקום בגן הוא ראה נחש צפע מסתתר. ביום הראשון הוא אסף שמונה נחשים, למחרת הוא לכד עוד תשעה. העובד של העירייה לבדו אסף עוד חמישה. "ברור לי שמסתתרת שם הנקבה שהמליטה אותם", בטוח קניאס, שמתבסס על העובדה כי נקבת הצפע יכולה להמליט עד 30 נחשים בהמלטה אחת.

בינתיים, באופן מתבקש, סגרה המועצה את הגן לאור העובדה כי האם הממליטה טרם נמצאה. 21 ילדי הגן הועברו לגנים חלופיים, עד ששטח הגן יהיה נקי מהזוחלים המסוכנים.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2