הילד החרדי שנעדר בנתניה אותר בבני ברק

במשך שעות חיפשו ההורים והמשטרה אחר בן ה-10 מהשכונה החרדית בנתניה שנראה לאחרונה בבוקר. בעקבות פרסום הידיעה בצהריים הגיעו למשטרה דיווחים מאזרחים שאיתרו אותו ליד ביתם של סבו וסבתו. המשטרה חוקרת

אחרי שעות של חרדה, נמצאה האבדה: הילד החרדי בן ה-10 שנעדר מאז שעות הבוקר בנתניה אותר לפנות ערב בבני ברק.

בשעות אחר הצהריים פרסמה המשטרה הודעה בה ביקשה את עזרת הציבור בחיפושים אחר הילד שנעדר מאז הבוקר. אביו של הילד דיווח כי כשחיפש אותו בשבע בבוקר כבר לא הבחין בו. על פי הדיווחים שהגיעו למשטרה, הוא נראה לאחרונה בגן ציבורי סמוך לשכונה החרדית קריית צאנז בנתניה, בה הוא מתגורר.

גם תיאורו המפורט של הילד פורסם: גובהו כ-1.20, גוון עורו שחום. שיערו שחור ומגולח ויש לו פאות עד הלחיים. עיניו כהות. הואלבש חולצה קצרה עם פסים בצבעים שחור, לבן וכתום. על ראשו חבש כיפה שחורה.

הוריו פנו למשטרה בצהריים, לאחר שנכשלו בניסיונות לאתר אותו לבדם. המשטרה החליטה לפנות לציבור הרחב למרות שחלפו רק שעות אחדות מאז היעדרו בשל כניסת החג. הילד נעלם באזור בו גרים חרדים רבים, שלא ייחשפו לפרסומים אחרי כניסת החג.

החיפושים התמקדו בנתניה, אך בשעות הערב הגיעו דיווחים על כך שהוא נראה בבני ברק. לאחר שעה כולה אומתו הדיווחים, והילד אותר בריא ושלם סמוך לבית סבו וסבתו בעיר. המשטרה הודתה לציבור על הסיוע, וכעת היא חוקרת את נסיבות ההעלמות.