מה עיצבן את החיילת המשתוללת?

חייל שעלה על אוטובוס בצריפין לא הסכים לדרישת הנהג לרדת מכיוון שלא היה לו מקום ישיבה. הנהג עצר וסירב להמשיך, כפי שמחייב אותו החוק. חיילת זועמת פתחה פה על החייל ומשכה אותו בכוח. צפו בסרטון שמשגע את גולשי פייסבוק

בפעם הבאה שאתם מתווכחים עם הנהג באוטובוס, כדאי לכם לבדוק שהחיילת הזאת לא נמצאת עליו. למי שעדיין לא יודע על מה מדובר, שיבדוק בחשבון הפייסבוק שלו, שם הופץ הסרטון שזכה כבר למאות צפיות.

אחד הנוסעים באוטובוס צילם את הסרטון באמצעות הטלפון הסלולרי. הסרטון מתעד את החיילת העצבנית מנסה להוריד את החייל הסרבן לרציף. נהג האוטובוס שנסע בתוך מחנה צריפין סירב להסיע את החייל כיוון שלא היו מקומות ישיבה נוספים על האוטובוס. החייל העקשן לא נענה לבקשת הנהג, שפעל על פי החוק, ונוסעי האוטובוס נאלצו להמתין במשך יותר מרבע שעה.

בשלב מסוים החליטה אחת הנוסעות לקחת יוזמה ולהוריד את החייל, אלא שהחיילת כבר הייתה חסרת סבלנות והחליטה להמטיר לעברו רצף קללות עסיסיות, תוך כדי שהיא מושכת את החייל בידה.

הלכה רבע שעה

"יא זבל, תרד כבר", צעקה החיילת תוך שהיא מושכת אותו בכוח בידיה. והקללה הזו הייתה רק העדינה שהחלטנו לצטט. "אני רוצה לראות שאתה יורד", המשיכה. "בגללך מתבזבזת פה רבע שעה".

בסופו של דבר, כעבור 49 שניות של צרחות, החייל התרצה וירד מהאוטובוס. החיילת העצבנית ליוותה אותו בקריאה: "יאללה ביי", והנוסעים נשמו לרווחה.

בכיתוב שנלווה לסרטון נכתב: "הנהג ראה שיש חייל שעומד וכיבה את האוטובוס עד שאיזה ערסית מראה לחייל הזה......................... מאיפה משתין הערס". נראה שלא צריך מילים נוספות כדי לתאר את הסיטואציה שמראה את הצד הרע של הישראלי.

הנהג פעל על פי החוק

מחברת "סופרבוס" – חברת האוטובוסים שמסיעה את החיילים בתוך מחנה צריפין, נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי האוטובוס בו צולם הסרטון אכן שייך לחברה, אולם הנהג פעל לפי החוק.

דובר החברה הדגיש כי "לפי החוק אסור לנהג לנסוע כשיש יותר מעשרה נוסעים ללא מקום ישיבה, והנהג צריך לעצור ולהמתין שהנוסע או הנוסעים העומדים – ירדו. לנהג אסור להשתמש בכוח כדי לפנות נוסע, אלא אם נוסעים אחרים תחת איום".

הקבוצות ההזויות ביותר בפייסבוק

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק