המוהל פיספס ופצע את התינוק קשה

משפחת מולה לא חשבה שתחגוג את טקס ברית המילה בחדר המיון. במהלך טקס המילה של הבן שהצטרף למשפחה, התבלבל המוהל וחתך בטעות את שק האשכים של התינוק. במהרה איבד הפעוט דם רב, הוא הועבר לבית החולים, נותח וחייו ניצלו. אימו של הפעוט מספרת "חששנו שקרה אסון"

התינוק אושפז במצב קשה, ארכיון (רויטרס)

משפחת מולה מיבנה לא חשבה שכך תסתיים חגיגת ברית המילה של תינוקם החדש. במהלך טקס המילה שנערך שלשום, התבלבל המוהל וחתך בטעות את שק האשכים של הפעוט. התינוק החל לדמם והועבר במצב קשה לבית החולים.

התינוק הקטן איבד דם רב והועבר במהירות לבית החולים קפלן ברחובות. "המוהל צעק בהיסטריה שחייבים לנסוע דחוף לבית החולים", סיפרה אסמרה מולה, אימו של הפעוט ל"מעריב". "חששנו שקרה אסון".

כשהגיע התינוק לחדר המיון הוא אושפז במצב קשה והוכנס לחדר הניתוח. לאחר סדרה של טיפולים רפואיים התייצב מצבו, וכעת לא נשקפת סכנה לחייו. הרופאים מעריכים כי למרות התקרית הקשה, לא תיגרם לו נכות מהפגיעה. על פי הערכות הרופאים, אם לא היה מגיע התינוק במהירות לחדר הניתוח, ייתכן והוא לא היה שורד.

"הפעוט הגיע עם דימום מאסיבי באזור הברית וחתך לאורך כל שק האשכים", סיפרה ל"מעריב" אחת הרופאות שטיפלה בתינוק. לאחר הניתוח המוצלח, היא מספרת, תוקן החתך בהצלחה.

מומחים מתחום הרפואה קוראים להורים לפקוח עין ולגלות ערנות לאחר טקס ברית המילה. כפי שניתן ללמוד ממקרה זה, טעות קטנה עלולה להוביל לאסון.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק