הכירו את האנשים שהפכו פתאום למיליונרים

על מנת לעודד את הזוכה היחיד ב-40 מיליון שקלים בלוטו לבוא ולקחת את הפרס, הכנו תזכורת קצרה לעוד כמה ממלאים שהפכו בין רגע למיליונרים. זה הזמן לחייך למראה תמונת הסבתא שחילקה את הכסף ל-37 נכדיה וילדיה, והיולדת הבדואית שזכתה פתאום במיליון שקלים

איזה כיף לקום בבוקר ולגלות שזכיתם ב-40 מיליון שקל. נכון נחמד? רק חבל שזה לא קרה לכם הפעם. בעוד במפעל הפיס עדיין מחכים שהזוכה היחיד יואיל בטובו לקחת את כספו, חשבנו שזה זמן מצוין להזכיר לכם כמה פרצופים עטורי מסיכה שיום אחד גילו שהם מיליונרים.

אז החלטנו לפרגן קצת לר' מהשרון שכמו האלמוני מהשבוע, זכתה גם כן ב-40 מיליון שקלים. ויש לנו רק מילים טובות לספר על המיליונר החדש שהסביר בשנה שעברה: "יש לי תקשורת עם אלוהים", ואפילו הבטיח לתרום חלק גדול מכספו לנזקקים.

ומה עם הסבתא החביבה שזכתה בשנת 2004 ב-27 מיליון שקלים? אולי אתכם זה לא מרגש, אבל את 37 ילדיה ונכדיה זה דווקא ריגש מאוד. ועשור קודם, ריגשה את כולנו יולדת בדואית שזכתה בלא פחות ממיליון שקלים.

אז לכל המיליונרים נאחל הרבה מזל טוב, ותזכרו גם אותנו - האזרחים הפשוטים - שממשיכים לחלום: "לגור בדירת פאר ולחשוב שאתה מיליונר".

 הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק